Neler Yeni

Yardım THE LAST OF US PART 1 ve Elden Ring Öneri

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Benim içinde öyle olucakmış gibi bir his var videolarını izledim evet mekanikleri ve vuruş hissi çok güzel ama öyle beni videolardan kesinlikl oynamalıyım demeye iten bir durum yaşamadım. Düşük grafik ayarlarında da olsa oynamamı önerirmisin peki ? Sistemim iyi olsa ben çoktan bitirmiştim zaten last of us.
düşük oynayacaksan bence hiç alma :)

Cihangir

80+ Gold
Düşük ayarlarda olsa da oynasam zevk alabilir miyim oynadığım oyundan. ?
bişi diyemem bende daha oynamdım mesela cyberpunk falan oynarsan zevk alamazsın ultrada rtx oynaman gerekiyor

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
Elden Ring 1050 Ti ile biraz zor biter.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
bişi diyemem bende daha oynamdım mesela cyberpunk falan oynarsan zevk alamazsın ultrada rtx oynaman gerekiyor
Cyberpunk oynamıştım zevk aldım aslında ama yüksek ayarlarda yada RTX ile hiç oynamadım muhtemelen çok fark vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elden Ring 1050 Ti ile biraz zor biter.
Bir de bu konu var tabi :) Eğlenebilir miyim demekten çok kaldırırıp kaldırmadığı durumda var.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,205
İsim
Oğuz
Bir de bu konu var tabi :) Eğlenebilir miyim demekten çok kaldırırıp kaldırmadığı durumda var.
Hocam kaldırır ama bazı yerlerde çok fps düşer geçmekte zorlanırsın. Normal alanlarda bile 40 fps anca görür zaten.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,509
İsim
ismail
İlginizi çekmiyorsa almazsınız.Skyrim ile souls oyunlarının tek benzerlik yanı rpg olmaları.Daha önce rpg deneyiminiz yoksa ve oynamayı kafaya koymadığınız müddetçe souls oyunlarına ısınmanız çok olası durmuyor.Dark souls serisi ve devamında gelen sekiro + elden ring oyuncuya şuraya buraya git tarzında yönlendirmeler yapmıyor.Oyun içinde kaybolup çıkma ihtimaliniz çok yüksek.Ek olarak Elden ring de bir miktar harita muhabbeti olduğu için küçük oka benzer işaretle biraz yön bildirmekte.İlk deneyim için elden ring daha mantıklı bir seçenek.Ek olarak Elden ring 1050ti ile zevkli gelmeyecektir.Yanlış hatırlamıyorsam 40 civarı çok dalgalı bir fps sunuyor o kartta oyun.Oyunu 10 dakika sonra iade edersiniz muhtemelen.

Helixo

80+ Bronze
Beyler iki sorum olucak size;

1. MSİ GP62M Leopard Pro laptoba sahibim, 1050Ti ekran kartı var içerisinde ve last of us oynamak istiyorum ama en düşük ayarlarda açıyor sıkıntı yok öyle de oynarım anlık dropda fazla yemiyorum ama sizce bu şekilde bitirsem daha sonrasında iyi bir sistemle tekrardan oynarmıyım ? Yoksa hiç oynamicam ileride iyi bir sistem ile oynicam. Karar veremedim siz olsanız napardınız.

2. Daha önce hiç souls oyunlarıda oynamadım ama Elden Ring merak ediyorum sizce 490TL verip almaya değer mi yeni başlicak ve türü hiç bilmeyen birisi için (The Elder Scrolls V: Skyrim oynadım ama sevmemiştim daha öncesinde)
elden ringi tekrar tekrar oynarsın ama the last of us u 1 yada 2 kere oynarsın

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Hocam kaldırır ama bazı yerlerde çok fps düşer geçmekte zorlanırsın. Normal alanlarda bile 40 fps anca görür zaten.
FPS sayacı ile denesem kafamda bir şey oluşur ama aldıktan sonra iade süreci daha fazla canımı sıkıyor aslında.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Elden Ring kesinlikle.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
İlginizi çekmiyorsa almazsınız.Skyrim ile souls oyunlarının tek benzerlik yanı rpg olmaları.Daha önce rpg deneyiminiz yoksa ve oynamayı kafaya koymadığınız müddetçe souls oyunlarına ısınmanız çok olası durmuyor.Dark souls serisi ve devamında gelen sekiro + elden ring oyuncuya şuraya buraya git tarzında yönlendirmeler yapmıyor.Oyun içinde kaybolup çıkma ihtimaliniz çok yüksek.Ek olarak Elden ring de bir miktar harita muhabbeti olduğu için küçük oka benzer işaretle biraz yön bildirmekte.İlk deneyim için elden ring daha mantıklı bir seçenek.Ek olarak Elden ring 1050ti ile zevkli gelmeyecektir.Yanlış hatırlamıyorsam 40 civarı çok dalgalı bir fps sunuyor o kartta oyun.Oyunu 10 dakika sonra iade edersiniz muhtemelen.
Açıkcası konuşmak gerekirse çok ilgimi çekmiyor ama 2022 yılın oyunu seçilmesi ve inanılmaz derece de oluşan hype yüzünden merak ediyorum açıkcası. Anladığım kadarıyla 1050Ti ile oynamaktansa alıp daha sonrasında iyi bir sistemle oynamak daha doğru bir karar.

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mert Uzel
Beyler iki sorum olucak size;

1. MSİ GP62M Leopard Pro laptoba sahibim, 1050Ti ekran kartı var içerisinde ve last of us oynamak istiyorum ama en düşük ayarlarda açıyor sıkıntı yok öyle de oynarım anlık dropda fazla yemiyorum ama sizce bu şekilde bitirsem daha sonrasında iyi bir sistemle tekrardan oynarmıyım ? Yoksa hiç oynamicam ileride iyi bir sistem ile oynicam. Karar veremedim siz olsanız napardınız.

2. Daha önce hiç souls oyunlarıda oynamadım ama Elden Ring merak ediyorum sizce 490TL verip almaya değer mi yeni başlicak ve türü hiç bilmeyen birisi için (The Elder Scrolls V: Skyrim oynadım ama sevmemiştim daha öncesinde)
Elden ring zor bi oyun oyunculuğun pek iyi değilse almanı önermem

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
elden ringi tekrar tekrar oynarsın ama the last of us u 1 yada 2 kere oynarsın
The last of us muhtemelen max 2 kere bitirebilirim türe aşık bir insanım dizisinide çok beğendm ama 2 kereden fazla bitiremem sanırım 2. bile şüpheli :) Elden ring sanırım şuanda oynamak istersem daha mantıklı ama ileriye doğru yatırımda ise the last of us.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elden ring zor bi oyun oyunculuğun pek iyi değilse almanı önermem
Soulslike oyunlarında nasıl bir oyunculuğum var bilmediğim için buna cevap vermem çok da mantıklı durmuyor :) Ancak genel olarak gamepad ile oyunlar oynarken halen az da olsa zorlanıyorum.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
The last of us muhtemelen max 2 kere bitirebilirim türe aşık bir insanım dizisinide çok beğendm ama 2 kereden fazla bitiremem sanırım 2. bile şüpheli :) Elden ring sanırım şuanda oynamak istersem daha mantıklı ama ileriye doğru yatırımda ise the last of us.
Elden Ringe rahat 300 saat gomebilirsin oyle bir oyun. Skyrim elden ring gibi bir oyun degil bu arada. Onla karsilastirilamaz tam olarak.

Elden Ring oynayacaksan birilerinden hafif yardim ala ala rahat ogrenir/oynarsin.
Biraz sabir gerekli o kadar.

Top Bottom