Neler Yeni

🔥İndirim Thermal Grizzly Hydronaut 1Gr 11.8W Yüksek Performanslı Termal Macun 205TL

GirayHan

80+ Gold
Tık hızında 60TL Kuponu kullanın ( mobilden ) + Nasysla daha da düşer. Orjinal ürün.

tık hızında kuponlar

Muddi

80+ Bronze
Tık hızında 60TL Kuponu kullanın ( mobilden ) + Nasysla daha da düşer. Orjinal ürün.

tık hızında kuponlar

11w a göre Yine fazla fiyat. Tek avantaj kupon oda her ürün için geçerli

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11w a göre Yine fazla fiyat. Tek avantaj kupon oda her ürün için geçerli
piyasadan ucuz. kuponla alınması ürünü ucuzlatıyor amaç bu zaten. marka pahalı bir marka dünyanın en iyi termal macunlarını üretiyorlar. ekstra olarak sahteleri bolca bulunan bir ürün satıcı da orjinal satıyor. devamlı kendilerinden ürün alıyorum.

Aykut D.

80+ Gold

tık hızında kuponlar

1gr işlemciye yeterli gelirmi?

Aykut D.

80+ Gold
yeterli gelir hocam.
Çektim 1 tane soğutucu alana kadar sürmeyeceğim soğutucu alırsam ona sürerim . Snowman x4 e sürsem bile fayda etmez pek mx4 ile 75c görüyor oda yapsın yapsın 70c tutar .

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orası öylede hocam kuponlar zaten aylardır vardi. Yani yeni bisi sandım ondan dedim.
kupon hergün var hocam. amaç kuponları kullanabileceğimiz uyguna alabileceğimiz orjinal ürünleri bulmakta. ben bunu yapmaya çalışıyorum.

GirayHan

80+ Gold
Çektim 1 tane soğutucu alana kadar sürmeyeceğim soğutucu alırsam ona sürerim . Snowman x4 e sürsem bile fayda etmez pek mx4 ile 75c görüyor oda yapsın yapsın 70c tutar .
bu thermal grizzy'nin tek dez avantajı 1 yıldan fazla durmuyor. yılda bir değiştirmek lazım. diğer macunlarda 1.5 sene falan idare edebiliyor belki 2 yıl. ama tabi bu 1 yıl içinde de harika performansı bu marka haricinde veren termal macun markası oldukça az. ben yıllardır kullanıyorum çok memnunum ( mining riglerimde de kullanıyordum ) . sende memnun kalırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu ile ilgili şunu bırakayım bende.
şahsen ben five dots yazan şekilde ki gibi sürüyorum dağıtmadan montajını yapıp geçiyorum bi ara bu sürüş şekillerine göre işlemci sıcaklıklarını test eden bir video vardı bu five dots en iyi uygulama şekli çıkmıştı. bulursam videosunu konuya eklerim.

5-9+How+to+apply+thermal+paste+to+a+CPU+%5B2022+step-by-step+beginner+guide%5D2.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Birkan Öztürk
Laptop için alsam hem işlemciye hem ekran kartına yeter mi? Bir de mx6 mı iyidir yoksa bu mu iyidir?

GirayHan

80+ Gold
Laptop için alsam hem işlemciye hem ekran kartına yeter mi? Bir de mx6 mı iyidir yoksa bu mu iyidir?
yeterli gelir. mx6'dan çok daha iyi. artic'in termal macunları fiyat performans ürünüdür. kalite için thermal grizzly'e gitmelisiniz.

Top Bottom