Neler Yeni

Thermaltake PSU Deneyimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Metin Yılmazlar
Arkadaşlar yakın zamanda Thermaltake Smart RGB 700w 80+Bronze PSU aldım. Sizce işimi görür mü?
Aranızda kullananlar var mı? Ne gibi sorunlarla karşılaştınız veya faydaları neler oldu?

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Arkadaşlar yakın zamanda Thermaltake Smart RGB 700w 80+Bronze PSU aldım. Sizce işimi görür mü?
Aranızda kullananlar var mı? Ne gibi sorunlarla karşılaştınız veya faydaları neler oldu?
Ben Kullanmadım Fakat Kullananların Yorumları Olumlu Tavsiye Ediliyor.

Berkantto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
berkant toygün
Kaliteli bir firma zamamında DA sistemlerde de kullanıldı sorun çıkartmaz diye düşünüyorum

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
Güvenilir bir markadır, alabilirsiniz. Bazı güvenilir markaların da bazı modellerinde fan sesi sorunu gibi sorunlar olabiliyor. Kullanıcı yorumlarına bakmanızı öneririm. Ancak RGB olayı, fiyatı gereksiz olarak artıran bir olay. Daha düşük fiyata, RGB olmayan veya daha yüksek W değerine sahip modeller bulabilirsiniz. Tabii bütçe sıkıntınız yoksa, boş yere dört satır yazı okuttum size

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
gayet sağlam bir marka ama ben corsair kullanıyorum

Top Bottom