Neler Yeni

Yardım Thief türkçe yama önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yağmur yıldırım
epic games kütüphanemde thief var sağlam bi yama varsa iyi olur oyunu oynuyorum bir şey anlamıyorum türkçe yama kuracakken reklama falan atıyor.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
faresiz
Dark Glyphs Ekibinin elinden Thief serisi geçmişti bir kontrol edebilirsin listesini. Thief 4 en son sayfada linkleri mevcut ama %95 civarı gibi gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yağmur yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yağmur yıldırım
1 2 Bunlara tıklayıp indire bilirsin.
teşekkür ederim bir sorum daha var tam burada kur tuşu aktif olmuyor bütün dosyaları kontrol ettim ama olmuyor dosyalar eksikmi bunu nasıl düzeltebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür ederim bir sorum daha var tam burada kur tuşu aktif olmuyor bütün dosyaları kontrol ettim ama olmuyor dosyalar eksikmi bunu nasıl düzeltebilirim?
Ekran görüntüsü 2024-06-28 234043.png

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
faresiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Maalesef detayı hakkında bir bilgim yok zamanında kurmuştum ama bir sorun yaşamamıştım belki epic ile uyumlu değildir emin değilim benim de epic hesabımda mevcut o sıra orjinal mi yoksa korsan mı ondan da emin değilim. Youtube da aratırsan belli başlı videolar var onları bir kontrol et istersen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yağmur yıldırım
Maalesef detayı hakkında bir bilgim yok zamanında kurmuştum ama bir sorun yaşamamıştım belki epic ile uyumlu değildir emin değilim benim de epic hesabımda mevcut o sıra orjinal mi yoksa korsan mı ondan da emin değilim. Youtube da aratırsan belli başlı videolar var onları bir kontrol et istersen.
Baktım ama bulamadım yani yaptım ama olmadı neyse hocam çok teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,008
Üyeler
150,388
Son üye
decowi
Top Bottom