Neler Yeni

TikTok Hakkındaki Düşünceleriniz

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Arkadaş merhaba, öncelikle sadece TikTok kullananlar yorum yapabilir mi, çünkü TikTok kullanmayanlar hemen uygulamayı kötülemeye başlayacak, gereksiz insanlar çıkıyor falan diyecek. Hayır, o sizin genellikle ne beğendiğinizle ve ne izlediğinizle alakalı bir şey.

TikTok kullanmadan önce bende ön yargılıydım. Kullanmak istemiyordum. Arkadaşlarım sürekli TikTok'tan video atıyordu. Bende Launcher'dan açıyordum o videoları ve çok kötü oluyordu. En azından uygulamadan açayım diye indirdim uygulamayı işte. Böyle başladı TikTok'a başlamam. Yani başlamam derken yine arkadaşlarım video falan atmazsa pek girmiyorum TikTok'a. İnsanın vaktini alıyor, yalnız bu diğer sosyal medya platformları için de geçerli.

Ben TikTok'ta şunu gördüm. Diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak küfür yok ve insanlar birbirlerine karşı genel olarak saygılı davranıyorlar. Bu beni oldukça şaşırttı.

Siz ne düşünüyorsunuz?
ben uzun süredir tiktok kullanıyorum (içerik üreticisi değilim) ve çevremden de gördüğüm kadar ile herkes önyargılı ve tiktoku kötuluyor
(bende hiç böyle olmadı çünkü hiçbirşeye ön yargım bulunmamakta ) fakat kaç sene oldu kötü birşeye daha denk gelmedim ful keşfet ızlıyorum güzel mizahlar kaliteli editler çıkıyor ig kullanmayı bıraktım tt ye başlayınca çünkü tt deki içerikleri 1 gün sonra ig de göruyorum aynı tt ama bir gün daha geç geliyorsun , önüme bu zamana kadar ne poposunu sallayan heryeri açık kız çıktı nede dilenen gördum
(evet varlar fakat ben sadece ig veya yt den gördum çıkmıyorlar keşfetime hiç)

ak küfür yok ve insanlar birbirlerine karşı genel olarak saygılı
bunun ile ilgili bir şey diyemiyeceğim çunkı fark etmedım hiç

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Onu mu diyorum işi kötü yapanlar sırf toplum seviyor diye para kazanıyorsa başarılı mı olmuş oluyor? Toplumun ne sevdiği önemli değil o zaman sana göre akpye çoğunluk oy veriyor = haklılar , başarılılar falan. Ülkede akılsız çok olduğundan bunlar büyüyor.
Benim yaptığım şey genelleme değildi çakal reçkol lvbel c5 ve tiktok yayıncılarını söyledim sen benim verdiğim örnek üstünden tüm olaylara genelleme yapabilirsin ama ikisi farklı şeyler

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Tiktok tamamen kötü değil iyi yanı da var. İnstagramda filan hep kötü yanı atılıyor. İnstagramın da tiktoktan ibaret olduğunu düşünüyorum. Herkese erişimi kısıtlanmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yiğit Cihan
Çoğunlukla yabanci icerik ve kaliteli sayfalari takip ediyorum. Sacma sapan video ceken ergenler geldimi ilgilenmiyorum diyip hesabimi temizliyorum. Benimi icin Instagramda ki reelsden farki yok. Gayet de hosuma giden bir uygulama.

Top Bottom