Neler Yeni

Tiktok yüzünden ayrılık:) (içimi döktüm)

Techno08

80+ Gold
Kıskançlığın ilişkilerde olması gerektiği tarafındayım ama aşırıya kaçarsa kabak tadı veriyor. Sizde ki problem sevgiden dolayı bir kıskançlık değil tamamen güven problemi ki bunun başlıca sebebi de olgunluk. Demek ki kız arkadaşınız olgun birisi değilmiş size saygı duyduğunu da düşünmüyorum her şeyde bir hayır olduğu kanısındayım... Bende uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum kız arkadaşımla geçen sene lol üzerinden tanıştık ve bu sene kısmetse nişanımız var aileler tanıştı. Saygı, güven ve sabır olmayan( toxic) ilişkilerin akıbeti maalesef iyi olmuyor bu yüzden buna dikkat etmek gerekiyor.

arifand34

80+
Kıskançlığın ilişkilerde olması gerektiği tarafındayım ama aşırıya kaçarsa kabak tadı veriyor. Sizde ki problem sevgiden dolayı bir kıskançlık değil tamamen güven problemi ki bunun başlıca sebebi de olgunluk. Demek ki kız arkadaşınız olgun birisi değilmiş size saygı duyduğunu da düşünmüyorum her şeyde bir hayır olduğu kanısındayım... Bende uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum kız arkadaşımla geçen sene lol üzerinden tanıştık ve bu sene kısmetse nişanımız var aileler tanıştı. Saygı, güven ve sabır olmayan( toxic) ilişkilerin akıbeti maalesef iyi olmuyor bu yüzden buna dikkat etmek gerekiyor.
evet olgunluk göstermedi bu konuda kıskandı çocukluk yaptı en önemlisi güven doğru tespit o başkalarıyla konuşurken ben ne hediyeleri ne fotoğrafları atabiliyorum ama dik durmaya çalışıyorum silmeye uğraşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oğlum sen manyak mısın hap aldım içemedim ne demek ? Bu işler çocuk oyuncağı mı adam gibi tanımadığın kız için intiharı düşünmek nedir? Hayır tanısan da fark etmez bu işler bu kadar basit mi , aklını başına al kardeşim bir an önce, bu duygular gelir geçer sen geçmez diye düşünsen de , bunun sebebini de kendin söylemişsin , bu zamana kadar ilgili görmediğin , gerçek bir ilişkin olmadığından , biraz arkadaş edin şu sanal alemden gerçek hayata çık, gerçekleri görüp yaşa bunlar sana tecrübe olur şuan yaşadığın gibi. Samimiyetsiz sana değer vermeyen takipçi ve izlenmeler kasacağına git gerçek arkadaşlar edinmeye bak .
sanal evet ama yanına gittim hep ilk defa o duyguları tatmıştım

Son düzenleme:

Emardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emircan Doğankaya
öncelikle açma sebebim teselli etmeniz çünkü yalnızım bir arkadaşım var yetmiyor çevre yok sosyal medya sadece tiktok kullanmaktayım ayrılık sebebimde bu.
ismim efe bu hesabın arkadaşıyım yaş 26 2 ay önce uzak mesafe ilişkim vardı bitti o kadar çok bağlandım ki sanki evlenmişiz ama uzaktayız o derece tiktoktan tanıştık wp geçmiştik 1200 takipçim var attığım her video 30-150 bin izleniyor kızların yorumlarından kıskanıp kavga edip ilişkiyi ben bitirdim ama sevmediğimden değil bunaltıgımdan hata ettim onu gerçekten seviyorum en son kız arkadaşım lise 1 de oldu sonra da bu kız sevilmeyi o kadar çok özlemişim ki bana tiktogu dondur veya yorumları sil demişti yapmadım bu şekilde bitti benim hatam yüzümden 1 haft ayrı kaldık bugün konuştuk ve beni engelledi heryerden sildi sebebi onu kıskanmam çünkü başka bi çocukla konuşmaya başlamış yani daha ayrılmışken başka biriyle konuşması değersiz hissettirdi ama yüz vermemiş ss attı ama konuşuyor neticide. artık başka biri var dedim öyle mi falan kavga ettik onu da istemiyorum seni de diyip hesapları kapattı bi hesabı açık bıraktı ondan da sildi 3 hesabı var snap puanı 200 bin ama güveniyordum anlıcanız benı seven birini kaybettim gibi ama bu kadar da kolay mı bitmeliydi sevmemiş gibi bilmiyorum çok ağlattım onu tiktok yüzünden en dayanamadı şimdi gelse dese kapat hesabı kapatırım elindekinin kıymetini eldeyken bilemedik sırf izleniyoruz diye seveni kaybettim hiç arkadaşım ve çevrem olmadığı için içimi dökmek istedim yalnızdım önceden o yokkken o zamanlara geri döndüm o girmeden önce hayatıma da intihar etmeyi düşünüyordum hap aldım içemedim cesaret edemedim şimdi o zamanlara dönmem umarım dik durmaya çalışıyorum belki de böyle olması gerekiyordu kaderimiz böyle yazılmış Allah bilir ne olacağını öyle mi sizce
Abim 26 yaşına gelmişsin sanal sevgili yapmak nedir ya reel'den olacak yada sanal olacaksa evine maks 60 km uzakta olacakki devamlı gidip göresin görmeden ilişki olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Helmut Gregor
dışarı çık kendine hayat edin. sanal olan çoğu şey vakit kaybıyken birde ilişki yapmışsın kardeşim. eğer asosyal biriysen bunu kabullen ve yalnızlığı benimse

arifand34

80+
dışarı çık kendine hayat edin. sanal olan çoğu şey vakit kaybıyken birde ilişki yapmışsın kardeşim. eğer asosyal biriysen bunu kabullen ve yalnızlığı benimse
asosyalim evet hiç arkadasım yok cevrem yok reelde nasıl kız yapim mecbur sosyal medya

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom