Neler Yeni

Çözüldü✓ TKL veya Tam Boy F/P Klavye Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
Bütçe
1500
Merhaba arkadaşlar. Bütçe 1500 TL. Tercihen red swicth, TKL ya da tam boy, TR tuş dizilimli klavye arıyorum.

Hem çalışırken kullanabileceğim hem oyun oynarken kullanabileceğim bir klavye arıyorum. En F/P olan klavyeyi alacağım. Bütçem 1500 lira diye daha ucuz klavyelerden çekinecek değilim.

Her türlü öneriye açığım aşağıda kendi araştırmalarım ile bulduğum bazı modeller bulunmakta.

Logitech G413 SE TKL
HP Omen Encoder 6YW75AA red swicth
Lenovo Lecoo GK301
Redragon K552 Kumara

wreda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mesut
Merhaba arkadaşlar. Bütçe 1500 TL. Tercihen red swicth, TKL ya da tam boy, TR tuş dizilimli klavye arıyorum.

Hem çalışırken kullanabileceğim hem oyun oynarken kullanabileceğim bir klavye arıyorum. En F/P olan klavyeyi alacağım. Bütçem 1500 lira diye daha ucuz klavyelerden çekinecek değilim.

Her türlü öneriye açığım aşağıda kendi araştırmalarım ile bulduğum bazı modeller bulunmakta.

Logitech G413 SE TKL
Lenovo Lecoo GK301
Redragon K552 Kumara
Numpad olması önemli değilse HP omen encoderi tercih edebilirsin TKL olarak da redragon modelini arkadaşım 6 aydır kullanıyor memnun

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir

Logitech G413 SE TKL
Lenovo Lecoo GK301
Redragon K552 Kumara
Redragon’larda yay sesi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyeden pek anlamam araştırdıklarım bunlar. Her türlü öneriye açığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,749
İsim
Murat Orhan

Logitech G413 SE TKL
Lenovo Lecoo GK301
Redragon K552 Kumara

Direk bunu al bahsettiğin klavyeler bu fiyat bandında çok kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,749
İsim
Murat Orhan
Deneme imkânınız oldu mu? Yanlış anlamayın sadece söylüyorum ama Fason üretilip marka bastırılanlara benziyor.
VGN'nin bir çok klavye ve mouse'u mevcut. VGN x68 veya VGN Dragonfly gibi. Sorun yaşamazsınız bu fiyata tkl olarak en şık ve en iyi klavye bu şuan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VGN'nin bir çok klavye ve mouse'u mevcut. VGN x68 veya VGN Dragonfly gibi. Sorun yaşamazsınız bu fiyata tkl olarak en şık ve en iyi klavye bu şuan.
Biraz bakınıdım cidden güzel bir klavyeye benziyor fakat fiyatı maalesef beni aşıyor.
Klavye kültürüm yok. Daha önce laptopuma entegre mekanik klavye kullandım sadece. İyisini kötüsünü kullanarak pek ayırt edebileceğimi düşünmüyorum. Öneriler ile iyi bir klavye almak istiyorum.
Kriterlerime uygun daha ucuz bir tavsiyeniz var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,749
İsim
Murat Orhan
Biraz bakınıdım cidden güzel bir klavyeye benziyor fakat fiyatı maalesef beni aşıyor.
Klavye kültürüm yok. Daha önce laptopuma entegre mekanik klavye kullandım sadece. İyisini kötüsünü kullanarak pek ayırt edebileceğimi düşünmüyorum. Öneriler ile iyi bir klavye almak istiyorum.
Kriterlerime uygun daha ucuz bir tavsiyeniz var mıdır?
TKL olması şart mı? %60 olsa alışamaz mısınız? Bütçenizin yarısından da azına cidden iyi bir iki klavye önerebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
TKL olması şart mı? %60 olsa alışamaz mısınız? Bütçenizin yarısından da azına cidden iyi bir iki klavye önerebilirim.
Sürekli kod yazıyorum seri olmak adına TKL tercih sebebim olmuştu. Şu anlık kod yazmak için ayrı bir klavyem mevcut ama.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT

Logitech G413 SE TKL
Lenovo Lecoo GK301
Redragon K552 Kumara
Apex 3 tkl

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
1000 liraya Xrtfy K4 RGB red swicth aldım. Fikir beyan eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Top Bottom