Neler Yeni

T.auncher güvenli mi ?

Wasp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Miraç Akkaş
Tlauncher güvenli fakat korsan oyun oynamaktansa itemsatis.com da birsürü mc premium var onları alabilirsiniz 5-10 TL'ye en azından hypixel falanda oynamış olursunuz.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir korsan minecraft güvenilir değildir teamextreme tlauncher vs. hiçbirine premium hesabınızı girmeyin.
Hocam bende bir tek windows 10 minecraft var. Yoksa bende crack indirmek istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tlauncher güvenli fakat korsan oyun oynamaktansa itemsatis.com da birsürü mc premium var onları alabilirsiniz 5-10 TL'ye en azından hypixel falanda oynamış olursunuz.
Hocam sadece arkadaşlarla aternosta takılacağım.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Güvenilir olması lazım ama premium hesap girecekseniz girmeyin. Onun yerine Badlion, Lunar Client veya orijinal launchera girin.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer premium hesabınız varsa minecraft.net ten indirebilirsiniz.
Hocam premium yok sadece kardeşimle oynamak için (ki bilgisayaarı yok) ve daaha ucuza geldiği için windows 10 sürümünü aldım yani bedrock edition aldım.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Aternos ile Tlauncher gayet keyifli. Ben ne sıkıntı yaşayan duydum ne de ben yaşadım. Bazı saatler lag olur yogunluktan onun dışında sorunu yok.

Doğuhan

80+ Silver
Ben hiç bir problemini görmedim gayet güzel ama aternos biraz lag yapıyor

VorleN

80+ Silver
Yılların launcheri. Yıllardır kullanıyorum. Yıllardır kullananları tanıyorum. Bir sorun yaşamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey soracağım demir hesap almıştım ben pre. Bununla oturum açamıyorum. Altın lazım?
Hangi siteden almıştınız? Demir hesaplar genelde çalıntı olduğu için belirli bir süre sonra hesapları elinizden ya site alıyor ya da eski sahipleri şifrelerini değiştiriyor aynı şey altın hesap içinde geçerli şifreyi değiştirin, güvenlik sorusu koyun gene de kurtarma e postası onlarda olduğu sürece pek kaçışı yok.

PinsizAMD

80+ Bronze

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Hangi siteden almıştınız? Demir hesaplar genelde çalıntı olduğu için belirli bir süre sonra hesapları elinizden ya site alıyor ya da eski sahipleri şifrelerini değiştiriyor aynı şey altın hesap içinde geçerli şifreyi değiştirin, güvenlik sorusu koyun gene de kurtarma e postası onlarda olduğu sürece pek kaçışı yok.
Hesabı arkadaşım verdi. Demir hesap olduğu için güvenlik sorularını fln gecemiyorum. Eğer altın olduğunda orijinal launcher ücretsiz yükleniyor ise altın satın alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,459
Üyeler
140,203
Son üye
mimaotml
Top Bottom