Neler Yeni

TN Panel monitör önerisi

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,227
İsim
.
X gaming ürün satan yüzde 90 ı çakal firmalardan iyidir ikiside gerçekten düşünmeden ürün alınabilecek sitelerdir bana göre
Üstüne yok hocam şuan piyasada diğerleri almamak için bin türlü takla atıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bende değişim istiyorum ama gine aynı sorun olursa diye.
Reis ben sana söyledim millet hz arttırır sen hz düşüyorsun.
Düşme ya o riski alıp değişim iste yada iade et farklı monitör bak.

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Şans işi 😀 ama genel olarak yourmları incele senle aynı şeyi yaşayan aynı modelde kişi sayısı fazlaysa iade et yeni model bak değilse dediğim gibi benimki 2. De çözüldü
Önceki monitördede bu monitördede bu sorunu yaşıyan 1 kişi bile yok yada millet gözlemlemiyorda olabilir.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Önceki monitördede bu monitördede bu sorunu yaşıyan 1 kişi bile yok yada millet gözlemlemiyorda olabilir.
Asus markaysa ürün sana sıkıntılı olma ihtimali daha fazla gamebooster falanasa hiç uğraşma

Asus markaysa ürün sana sıkıntılı olma ihtimali daha fazla gamebooster falanasa hiç uğraşma
Asusun çoğu ürününü kullanıyorum, monitör değişimi dışında size anlattığım bir sorun yaşamadım oda değişince çözüldü, ama ne olursa oldun birazda şans işi

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can

Asusun çoğu ürününü kullanıyorum, monitör değişimi dışında size anlattığım bir sorun yaşamadım oda değişince çözüldü, ama ne olursa oldun birazda şans işi
Bu asus önceki viewsonic

şans denilen tabir bende yok :D

Ürünü sıfıryla değişirim inş gine aynı sorun olmaz

Üstüne yok hocam şuan piyasada diğerleri almamak için bin türlü takla atıyorlar.

Reis ben sana söyledim millet hz arttırır sen hz düşüyorsun.
Düşme ya o riski alıp değişim iste yada iade et farklı monitör bak.
önceki viewsonic ips monitörümde Titreme sorunu vardı game moda alınca çok fena titriyor bunda iste masaüstünde akıcılık sorunu oluyor ve görüntü kötü. yorumlarda hiç böyle bir şey görmedim Sıfırıyla değiştiricem bu sefer düzgün gelirmi bilmiyorum

Son düzenleme:

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,227
İsim
.
Bu asus önceki viewsonic

şans denilen tabir bende yok :D

Ürünü sıfıryla değişirim inş gine aynı sorun olmaz

önceki viewsonic ips monitörümde Titreme sorunu vardı game moda alınca çok fena titriyor bunda iste masaüstünde akıcılık sorunu oluyor ve görüntü kötü. yorumlarda hiç böyle bir şey görmedim Sıfırıyla değiştiricem bu sefer düzgün gelirmi bilmiyorum
İade ver yeni monitör al

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Driverı kurulu 144 e çektim. oyunlarda vesaire sıkıntı yok her Video izlerken akıcılıgım düşüyor görüntüm bazen çok kötü oluyor
Görüntü bulup, akıxılık düşüyorsa senin sorunu var mı %90 Hz otomatik 60`a düşüyor demektir. 240Hz monitörün olsun 60`a çek akıcılıkla beraber renk ve görüntüde de bozulma oluyor. Bence yaşadığın sorun bu. E.kartının modeli ne?

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Görüntü bulup, akıxılık düşüyorsa senin sorunu var mı %90 Hz otomatik 60`a düşüyor demektir. 240Hz monitörün olsun 60`a çek akıcılıkla beraber renk ve görüntüde de bozulma oluyor. Bence yaşadığın sorun bu. E.kartının modeli ne?
Mesela valoranttan alt tab attığımda monitör 60 a dönüyor 144 e çekiyorum hemen Ekran Kartım ASUS DUAL 3050 8 GB videolar 30 fps gibi hissettiriyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Mesela valoranttan alt tab attığımda monitör 60 a dönüyor 144 e çekiyorum hemen Ekran Kartım ASUS DUAL 3050 8 GB videolar 30 fps gibi hissettiriyor
Tahminim doğruymuş. Ekran kartının garantisi devam ediyorsa bence yolla garantiye.

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Tahminim doğruymuş. Ekran kartının garantisi devam ediyorsa bence yolla garantiye.
Hayır ekran kartımı arkadaşın sisteme taktım oyun oynadım sadece ve kendi sistemimde 60 hz tn monitör denedim onda gayet akıcı

Renk ve görüntü ayarlarım gitmiyor

Ve monitörümü Laptopa taktım denedim video açtım gine aynıydı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,509
Üyeler
156,795
Son üye
stokar
Top Bottom