Neler Yeni

Topladığım sistem nasıl 10 üzerinden

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Safa Serdar Gürbüz
Bütçe
11000
Bu sistem nasıl hem oyun hemde twitchde yayın yapmayı planlıyorum ekran kartını sonra alacağım sitede satılmıyordu şu fiyata şunu al şu fiyata bunu al şurda daha indirimli demeyin arkadaşlar ben tek bir yerden sipariş edeceğim 300 tl 500 tl fazla olsun sağlam olsun istiyorum yorumlarınız bekliyorum

Ekler

• bilgisayar 3.png
    bilgisayar 3.png
    169.8 KB · Hit: 77

Muci46

80+ Bronze
Herhalde sistemi tahmin ediyoruz. :D :blobdance: :kedi: :blobdance: :kedi: :blobdance: :kedi: :kedi: :blobdance: :kedi: :blobdance: :kedi:
Bu sistem nasıl hem oyun hemde twitchde yayın yapmayı planlıyorum ekran kartını sonra alacağım sitede satılmıyordu şu fiyata şunu al şu fiyata bunu al şurda daha indirimli demeyin arkadaşlar ben tek bir yerden sipariş edeceğim 300 TL 500 TL fazla olsun sağlam olsun istiyorum yorumlarınız bekliyorum

Muci46

80+ Bronze
hocam şurdan al burdan al olayı demeyin diyorsunuz ama sahibinden de ekran kartları cıkarılmıs sıfır sistemler var 4.5 k ya :) ilgilenirseniz (bu tarz sistem çok sahibinden de) yani sıfır :D

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Bu sistem nasıl hem oyun hemde twitchde yayın yapmayı planlıyorum ekran kartını sonra alacağım sitede satılmıyordu şu fiyata şunu al şu fiyata bunu al şurda daha indirimli demeyin arkadaşlar ben tek bir yerden sipariş edeceğim 300 TL 500 TL fazla olsun sağlam olsun istiyorum yorumlarınız bekliyorum
hocam ekran kartı ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Safa Serdar Gürbüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şurdan al burdan al olayı demeyin diyorsunuz ama sahibinden de ekran kartları cıkarılmıs sıfır sistemler var 4.5 k ya :) ilgilenirseniz (bu tarz sistem çok sahibinden de) yani sıfır :D
kanka peki fiyat açısından sıkıntı etmezsek nasıl sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ekran kartı ??
ekran kartını sonra alacağım 4gb veyada 6 gb lık bir ekran kartı almayı planlıyorum marka belirlemedim şuan

Muci46

80+ Bronze

ekran kartını sonra alacağım 4gb veyada 6 gb lık bir ekran kartı almayı planlıyorum marka belirlemedim şuan
yani bu fiyata alacak olsam gider 12. nesil işlemcili sistem alırım.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

5 5600x e hafif kalır indirimleri kovalarsanız bunun gibi 3060lı alırsınız diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Safa Serdar Gürbüz
Ekran kartı ile mi bütçe 11000?
yok kanka eski pc mi satmayı düşünüyorum 3 k ya 4k en fazla 5 k ya bir ekran kartı almayı planlıyorum

5 5600x e hafif kalır indirimleri kovalarsanız bunun gibi 3060lı alırsınız diye düşünüyorum
baya kovalıyorum kanka ama çok hızlı bitiyor stoklar bide ben tak diye alamıyorum bana zaman lazım

Tek fanlı sıvı soğutma almak yerine kaliteli bir kule tipi hava soğutma alman daha iyi olur
önerdiğin bir soğutucu varmı peki düşük fiyatlı en fazla 700 tl

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
yok kanka eski pc mi satmayı düşünüyorum 3 k ya 4k en fazla 5 k ya bir ekran kartı almayı planlıyorum

baya kovalıyorum kanka ama çok hızlı bitiyor stoklar bide ben tak diye alamıyorum bana zaman lazım

önerdiğin bir soğutucu varmı peki düşük fiyatlı en fazla 700 TL
bu zamanda stok bulmak vallahi zor

Top Bottom