Neler Yeni

Toplama Bilgisayar Önerisi

FluxXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seren
Merhaba Sevgili DA Ailesi
Ben yeni bir sistem toplayacağım fakat parça konusunda çok kararsızım şuan alabildiğim tek parça anakart. Onuda çok güzel bir indirimle aldım.
Pc ne amaçla ve ne için toplayacağım söyleyeyim sonrada düşündüğüm parçaları yazayım gerçekten anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Adobe Photoshop
Adobe After Effect
Adobe Premier Pro
Adobe Illustrator
3dmax
Bunlar iş için kullanacaklarım oyun olarakda öle psikopat derecede ultrada oynicam diye bir şey yok fps sorun çekmediğim sürece yeterli. Ağırlıkla Valorant csgo oynayacağım ve yayın açmayı düşünüyorum tekrardan.
Parça olarak önceliğim gigabyte aorus serisi bir sistem toplamak çünkü hem tasarım olarak hoşuma gidiyor hemde bir çok videoda performans olarak beğeniliyor.
Anakart gigabyte aorus b450 pro
İşlemci amd ryzen 5 3600 yada 3600x
Ekran kartı gigabyte aorus 2070 super 8gb
Ram gigabyte aorus 16GB (2x8GB) 3200MHZ
Kasa gigabyte aorus ac300W Lite
M2 SSD Gigabyte Aorus RGB M.2 512 GB PCI
Geri kalan parçalar içinde sizlerden öneri istiyorum.
Kasa olarak ikinci bir seçenek corsair 275R beyaz yada corsair İcue 220T düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim

Alpbruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alp Goksel
Merhaba Sevgili DA Ailesi
Ben yeni bir sistem toplayacağım fakat parça konusunda çok kararsızım şuan alabildiğim tek parça anakart. Onuda çok güzel bir indirimle aldım.
PC ne amaçla ve ne için toplayacağım söyleyeyim sonrada düşündüğüm parçaları yazayım gerçekten anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Adobe Photoshop
Adobe After Effect
Adobe Premier Pro
Adobe Illustrator
3dmax
Bunlar iş için kullanacaklarım oyun olarakda öle psikopat derecede ultrada oynicam diye bir şey yok fps sorun çekmediğim sürece yeterli. Ağırlıkla Valorant csgo oynayacağım ve yayın açmayı düşünüyorum tekrardan.
Parça olarak önceliğim gigabyte aorus serisi bir sistem toplamak çünkü hem tasarım olarak hoşuma gidiyor hemde bir çok videoda performans olarak beğeniliyor.
Anakart gigabyte aorus b450 pro
İşlemci amd ryzen 5 3600 yada 3600x
Ekran kartı gigabyte aorus 2070 super 8gb
Ram gigabyte aorus 16GB (2x8GB) 3200MHZ
Kasa gigabyte aorus ac300W Lite
M2 SSD Gigabyte Aorus RGB M.2 512 GB PCI
Geri kalan parçalar içinde sizlerden öneri istiyorum.
Kasa olarak ikinci bir seçenek corsair 275R beyaz yada corsair İcue 220T düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim
Gigabyte aorus takıntısı yapmazsan daha ucuz olabilir gibi ?!

FluxXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigabyte aorus takıntısı yapmazsan daha ucuz olabilir gibi ?!
Onun bende farkındayım da bütçe konusunda sıkıntı yok zaten acele etmeden toplicam sadece parça uyumu ve eksik olan parçalar için öneri istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,529
Üyeler
138,376
Son üye
M5cS
Top Bottom