Neler Yeni

Toplama pc tavsiyesi

pixiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Bütçe
40000
Beni uzun süre idare edicek bi pc toplamak istiyorum, hem oyun oynuyorum hem de dizi/film izliyorum genelde, performans ürün olması önemli.
Topladığım pcyi ekledim bakıp inceleyebilirsiniz sistem fiyatı: 36k bu fiyat bandında daha iyi ürünler varsa önerirseniz sevinirim.

Monitör olarakta stok olduğunda Alienware aw2721d 240 hz 2k modelini almayı düşünüyorum, seçtiğim ekran kartı da 2k çözünürlüğü destekliyor.

Bu bütçeye göre daha iyi sistem var mıdır açıkcası kararsızım bu yüzden önerilerinizi bekliyorum.

itopya-kendin_topla_09.05.2023 (1)_page-0001.jpg

Son düzenleme:

eko teko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
yiğit darılmaz
hocam uzak durun çok kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu fiyata 4070 ti toplanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Beni uzun süre idare edicek bi pc toplamak istiyorum, hem oyun oynuyorum hem de dizi/film izliyorum genelde, performans ürün olması önemli.
Topladığım pcyi ekledim bakıp inceleyebilirsiniz sistem fiyatı: 36k bu fiyat bandında daha iyi ürünler varsa önerirseniz sevinirim.

Monitör olarakta stok olduğunda Alienware aw2721d 240 hz 2k modelini almayı düşünüyorum, seçtiğim ekran kartı da 2k çözünürlüğü destekliyor.

Bu bütçeye göre daha iyi sistem var mıdır açıkcası kararsızım bu yüzden önerilerinizi bekliyorum.

Alıntıyı görüntüle
Tavsiyem yayıncı yada Abdullahın topladığı hazır sistemlerden alıp üstüne ekleme yapmanız olcaktır. O şekilde daha uygun hale geliyor. Seçimler yakın ekonomik olarak ne olcak belli değil. Bekleyin yada hemen alın demek de zor. Biraz araştırma yapıp aynı fiyata daha üstün bir sistem alabiliceğinizi düşünüyorum.

pixiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyem yayıncı yada Abdullahın topladığı hazır sistemlerden alıp üstüne ekleme yapmanız olcaktır. O şekilde daha uygun hale geliyor. Seçimler yakın ekonomik olarak ne olcak belli değil. Bekleyin yada hemen alın demek de zor. Biraz araştırma yapıp aynı fiyata daha üstün bir sistem alabiliceğinizi düşünüyorum.
Hemen almayı düşünmüyorum biraz daha araştırıcam içime sinen bi sistem olsun istiyorum 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Screenshot_2023-05-09-19-33-38-294_com.android.chrome.jpg

Başka sitelerden de bakmanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
40k ya 6750xt olmamış. hatta amd değil nvidia tercih et bence.

milenix

80+ Gold
40kya 4070 ti toplanır. Aşırı pahalı bu.

pixiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Hocam böyle bir şey düşünebilirsiniz
Önerdiğiniz sistemin parçalarını biraz yükselttim bütçemi 13k aşıyo ama bi kere alıyim uzun süre götürsün istiyorum, ekran kartını ti seçebilirdim ama 8k fiyat farkıda az değil benim için 4070 de yeterli.

Ram konusunda kararsızm kaldım Kingston mu alsam gskill mi ikiside amd uyumlu diye biliyorum.

--> Sistem

40kya 4070 ti toplanır. Aşırı pahalı bu.
Arkadaşın önerdiği sistemi de listeme ekledim 4070 de gayet iyi

Alıntıyı görüntüle

Başka sitelerden de bakmanı tavsiye ederim
Hazır pc almayı düşünmüyorum toplama sistemler performans olarak çok daha iyiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
berdan cakmak

Alıntıyı görüntüle
AGAM DUR YAPMA ETME
birebir aynı parçaları akakçeye girip bakarsan kafadan 10bin cebine kalıyor
sırf montajlayıp yolluyorlar diye bu paraya değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Eray Bağcı
Önerdiğiniz sistemin parçalarını biraz yükselttim bütçemi 13k aşıyo ama bi kere alıyim uzun süre götürsün istiyorum, ekran kartını ti seçebilirdim ama 8k fiyat farkıda az değil benim için 4070 de yeterli.

Ram konusunda kararsızm kaldım Kingston mu alsam gskill mi ikiside amd uyumlu diye biliyorum.

--> Sistem
Bu sistem gayet iyi gözüküyor. Parçaları ayrı ayrı alırsan daha ucuza gelebilir diye düşünüyorum. Ram konusunda pek bir fark olur mu bilmiyorum ama sisteme koyduğun ramler güzel duruyor cl değeri daha düşük bir ramde tercih edebilirsin.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan

Alıntıyı görüntüle
Bunu öneririm
İşlemci Ryzen 7 7700 yap
Ram aynısından 1 adet daha ekle 32gb yap
SSD Kingston 1TB KC3000 SKC3000S/1024G NVMe M.2 SSD (7000MB Okuma / 6000MB Yazma) yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,163
Üyeler
156,443
Son üye
Khleodon
Top Bottom