Neler Yeni

Toplama sistem önerisi

Mertx18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Bütçe
45000
Merhaba dostlar bu yaz sistem toplamayı düşünüyorumda kendimce bir sistem toplamaya çalıştım sizce nasıl kaldırıp eklememi önerebileceğiniz varmı tavsiyelerinizi bekliyorum
Bütçe konusunda pek bi fikrim yok ama 40 45 bini aşmazsa iyi olur koltuk,monitör ve işlemci soğutucu dahil olması lazım.
Screenshot_20240609_165454.jpg
Screenshot_20240609_165504.jpg
Screenshot_20240609_165509.jpg

Böyle parçalar koydum kasa bu şekilde ama işlemci soğutucu konusunda kararsız kaldım Birinci fikrim kule tipi hava soğutucu düşündüm

Bu kule tipi soğutucuyu düşündüm yada biraz daha pahalıya daha estetik ve güzel gözüken bu 240 mm lik aşağıdaki sıvı soğutucuyu düşündüm.

İşlemci soğutucu konusunda işte bu ikisi arasında kararsız kaldım farklı bir öneriniz olursa yazabilirsiniz aşağıdada iki tane monitör arasında kaldım hangisi sizce daha iyi

İkisininde linkini yukarıda bıraktım tavsiyelerinizi bekliyorum koltuk konusundada pek bi düşüncem yok kararsızım 2. El almayı düşünüyorum yinede tavsiyelerinize açığım konuya yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Pahalı geldi baca dha ucuza bulabilirsin bence araştırıp geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem olarak önerebileceğim bu ürün detaya tıklayarak oğrenebilirsin bu sistemden çok daha güzel bir sistem

Son düzenleme:

Mertx18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pahalı geldi baca dha ucuza bulabilirsin bence araştırıp geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem olarak önerebileceğim bu ürün detaya tıklayarak oğrenebilirsin bu sistemden çok daha güzel bir sistem
Geç baktığım için stokta kalmamış göremiyorum sistemi yapıcak bişey yok

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba dostlar bu yaz sistem toplamayı düşünüyorumda kendimce bir sistem toplamaya çalıştım sizce nasıl kaldırıp eklememi önerebileceğiniz varmı tavsiyelerinizi bekliyorum
Bütçe konusunda pek bi fikrim yok ama 40 45 bini aşmazsa iyi olur koltuk,monitör ve işlemci soğutucu dahil olması lazım.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Böyle parçalar koydum kasa bu şekilde ama işlemci soğutucu konusunda kararsız kaldım Birinci fikrim kule tipi hava soğutucu düşündüm

Bu kule tipi soğutucuyu düşündüm yada biraz daha pahalıya daha estetik ve güzel gözüken bu 240 mm lik aşağıdaki sıvı soğutucuyu düşündüm.

İşlemci soğutucu konusunda işte bu ikisi arasında kararsız kaldım farklı bir öneriniz olursa yazabilirsiniz aşağıdada iki tane monitör arasında kaldım hangisi sizce daha iyi

İkisininde linkini yukarıda bıraktım tavsiyelerinizi bekliyorum koltuk konusundada pek bi düşüncem yok kararsızım 2. El almayı düşünüyorum yinede tavsiyelerinize açığım konuya yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
O sistem kazık monitör olarak Lenovo alın sistem olarak şu anda piyasada düzgün tx 7700 xt sistem yok rx 7700 xt ddr5 sistem bekle gelince al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,242
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom