Neler Yeni

Toplama sistemden ekran kartını alıp geri kalanı satmak mantıklı mı?

cevdettt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Cevdet AKGÖK
Biliyosunuzdur ekran kartları tek başına çok pahalı ve benımde ekran kartına ihtiyacım var almış oldugum 11bin tl lik kartımı iade ettim ve böyle yapmak daha mantıklı geldi ama fikrinizi de alayım.Donanım arşiv pc hocası vs. kanallardan 15-16k ya sistem alıp sadece ekran kartını alıp sistemime taksam ve geri kalan parçaları satsam mantıklı olmaz mı benim aldıgım rtx4060 tı ve 11 bine aldım gidip 16k ya sistem alsam kartı kendım kullansam geri kalanı satsam daha ucuza getirmiş olur muyum.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Mantıklı olur da hem zaman harcamış olursun hem ekran kartı hariç geri kalanı satacağım derken bir sürü sorunla karşılaşabilirsin. Zamanın varsa ve uğraşırım dersen yap.

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Biliyosunuzdur ekran kartları tek başına çok pahalı ve benımde ekran kartına ihtiyacım var almış oldugum 11bin TL lik kartımı iade ettim ve böyle yapmak daha mantıklı geldi ama fikrinizi de alayım.Donanım arşiv pc hocası vs. kanallardan 15-16k ya sistem alıp sadece ekran kartını alıp sistemime taksam ve geri kalan parçaları satsam mantıklı olmaz mı benim aldıgım rtx4060 tı ve 11 bine aldım gidip 16k ya sistem alsam kartı kendım kullansam geri kalanı satsam daha ucuza getirmiş olur muyum.
Muhtemelen daha ucuz olur ama uğraşmaya değer mi bilemiyorum.

cevdettt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Cevdet AKGÖK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantıklı olur da hem zaman harcamış olursun hem ekran kartı hariç geri kalanı satacağım derken bir sürü sorunla karşılaşabilirsin. Zamanın varsa ve uğraşırım dersen yap.
Muhtemelen daha ucuz olur ama uğraşmaya değer mi bilemiyorum.
yani geri kalan parçaları 7-8bine satarsam 4060 7 bin TL'ye gelmiş olur. ben 11 bine aldım piyasada boyle.Benim satın aldığım arızalıydı ondan iade ettim.Yani satma kısmı sıkıntılı olmazsa bana da iyi olur gibi geldi.tek başına karta 11k vermek saçma geldi 15k ya sistem varken

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İkinci gruplarında rtx 4060 sıfır kapalı kutu 8000'e bulursun hazır sistem çıkması yada risk alıp geri kalanını satmayı deneyebilirsin. Sana kalmış.

cevdettt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Cevdet AKGÖK
İkinci gruplarında rtx 4060 sıfır kapalı kutu 8000'e bulursun hazır sistem çıkması yada risk alıp geri kalanını satmayı deneyebilirsin. Sana kalmış.
garantili falan oluyo mu o kartlar

cevdettt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Cevdet AKGÖK
o 2.el gruplarını nerden bulurum yanı ben sanırım vazgeçtim hazır sistem almaktan 2.el garantili faturalı bulursam onu alıcam çünkü satma işi biraz sıkıntı gibi geldi.

Top Bottom