Neler Yeni

Torrent Olarak Film İndireceğim Fakat

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Korsan indirmek yerine Netflix veya Amazon Prime üyeliği almanız daha iyi olur.

Forum olarak korsana destek vermemekteyiz.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
emin ol forumdaki çoğu kişi kullanıyor torrent ya da korsan içerikleri sonra gelip burda korsana destek yok demeleri ironik
Cidden ironik ben bu forumda çoğu kişinin oyunlara 200 300 TL verdiğini bile düşünmüyorum. Akılları sıra duyar kasıcaklar ve yetkililerin gözüne giricekler :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsan indirmek yerine Netflix veya Amazon Prime üyeliği almanız daha iyi olur.

Forum olarak korsana destek vermemekteyiz.
Hocam örnek veriyorum Netflix'de kemal sunal filmleri yok ne yapacağım :D amma duyar kastınız.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Removed from adminstator.

Son düzenleme:

Excator23cm

80+ Gold
Cidden ironik ben bu forumda çoğu kişinin oyunlara 200 300 TL verdiğini bile düşünmüyorum. Akılları sıra duyar kasıcaklar ve yetkililerin gözüne giricekler :D
merak etme burda yetkililerin gözüne girme diye bir şey yok kimse yetkililer beni sevsin diyeceğini sanmıyorum

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36

Hocam örnek veriyorum Netflix'de kemal sunal filmleri yok ne yapacağım :D amma duyar kastınız.
YouTube'dan izlenebiliyor.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
YouTube'dan izlenebiliyor.
İNDİRMEM gerekiyor.

Dafflix'i önermedim sadece oradan izliyorum demiştim. :)

Dafflix'i ben adblock ile kullanıyorum gerekli virüs taramasından'da geçirdim siteyi ayrıca o sitenin yönetimini de tanıyorum yani bir sıkıntı yok. Ama yaptığım şey elbette doğru değil farkındayım elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum.
#korsanadestekyok!

Top Bottom