Neler Yeni

Toxic Bir ailede büyümek ve kurtuluş yolunun olmaması

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kermit El-Memati
İçimde olduğum durum, eğer ailemi hayatımdan silmezsem bir karış yol alamayacam en hızlı kurtuluş yolunu arıyorum.

- Böyle geldik böyle gideriz kafasında olan, her şeyi saatlerce eleştiren, cumhurbaşkanı olsak bile yetersiz gören anne
-Başta kardeşleri ve babası olmak üzere herkese dolandırılan, sürekli çalışan ve evde olmayan bir baba
-Her şeye trip atan ve en ufak şeyde kavga çıkaran cahil abi
-akşama kadar oyun oynayıp hiç bir hedefi olmayan kardeş

akıl fikir verin lütfen, insan ne kadar zeki olursa olsun bir yerden sonra çözüm bulamıyor şuan o durumdayım zaten tüm olanlar yetmezmiş gibi... :( neyse uzatmaya lüzum yok

• Beğen
Reaksiyonlar: qcil

qcil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ahmet
İçimde olduğum durum, eğer ailemi hayatımdan silmezsem bir karış yol alamayacam en hızlı kurtuluş yolunu arıyorum.

- Böyle geldik böyle gideriz kafasında olan, her şeyi saatlerce eleştiren, cumhurbaşkanı olsak bile yetersiz gören anne
-Başta kardeşleri ve babası olmak üzere herkese dolandırılan, sürekli çalışan ve evde olmayan bir baba

akıl fikir verin lütfen, insan ne kadar zeki olursa olsun bir yerden sonra çözüm bulamıyor şuan o durumdayım zaten tüm olanlar yetmezmiş gibi... :( neyse uzatmaya lüzum yok
Ben de aynı durumdan müzdariptim. Lisenin başından beri yurttayım. Ailemi 2-3 ayda bir hafta görüyorum. Yazları da Teknofest gibi yarışmalarla il dışında geçiriyorum

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Mirhan Yalçın

Dışarı çık evde pek durma yada arkadaşın dediği gibi okulda bir çıkış yolu olabilir. Türkiye’nin bence en az %50si bu tür ailelere sahip.

Top Bottom