Neler Yeni

Trafikte Oktay Derelioğlu'na saldıranların cezası belli oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Joe
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

Benim tepkilerim:

Suçlu adı geçen zatın ta kendisidir. Çünkü dikkat ederseniz ilk yumruğu adı geçen şahıs atıyor. Ekstra olarak yol tek şeritli hatchback clio'yu sıkıştırıyor.

eneskaya6

80+ Silver
Yıl olmuş 2023 hala yol verme kavgası var inanılmaz. Trafiğin olduğu bir yerde biri önüme atliyorsa bırakırım geçsin bişey yapacak olsa kacamam sıkıştırmsnin anlamı yok. Trafik açıksa yol vermem bişey yapmaya kalkarsa da basar kaçarım. Avrupa da ki trafik kavgalarına bakıyorum en en en büyük olay ben senin anani yok aileni falan filanla bitiyor bizim burda yumruk tekme bıçak direk

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cagan Alemdar
Yıl olmuş 2023 hala yol verme kavgası var inanılmaz. Trafiğin olduğu bir yerde biri önüme atliyorsa bırakırım geçsin bişey yapacak olsa kacamam sıkıştırmsnin anlamı yok. Trafik açıksa yol vermem bişey yapmaya kalkarsa da basar kaçarım. Avrupa da ki trafik kavgalarına bakıyorum en en en büyük olay ben senin anani yok aileni falan filanla bitiyor bizim burda yumruk tekme bıçak direk
ülkede barzo çok olunca :trpeepo: piyano falan çalsak düzelir her şey aslında

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Top Bottom