Neler Yeni

Çözüldü✓ Tray işlemci sorun yaşatır mı ?

ahenk'

80+ Silver
Dostlar R3 3100 alacağım. 2 satıcı var biri tray 900 TL ye satıyor diğeri kutulu 940 a. Tray alsam sorun yaşar mıyım ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Tray olanın içinden stok fan çıkmıyor diye biliyorum. Onun dışında MPK, TRAY Gibi terimlerin pek farkı yok.
Tray soğutucusuz, MPK Kutusuz.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Satıcıya sorun, bazı yerlerde soğutucu ile geliyor.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dostlar R3 3100 alacağım. 2 satıcı var biri tray 900 TL ye satıyor diğeri kutulu 940 a. Tray alsam sorun yaşar mıyım ?
Tray (Tepsi) işlemci ise fanı yoktur, kutusu yoktur, işlemcinin konulduğu şeffaf plastik bile yoktur.
Sadece işlemci vardır eğer fan ile gelirse fan satıcı tarafından konulmuştur, normal "Tray" şu şekildedir:
tray.jpg

ahenk'

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tray olanın içinden stok fan çıkmıyor diye biliyorum. Onun dışında MPK, TRAY Gibi terimlerin pek farkı yok.
Tray soğutucusuz, MPK Kutusuz.
Tray (Tepsi) işlemci ise fanı yoktur, kutusu yoktur, işlemcinin konulduğu şeffaf plastik bile yoktur.
Sadece işlemci vardır eğer fan ile gelirse fan satıcı tarafından konulmuştur, normal "Tray" şu şekildedir:
Alıntıyı görüntüle
Satıcıya sorun, bazı yerlerde soğutucu ile geliyor.
Bazılarından çıkıyor.

Çıkıp çıkmadığı ürün başlığında belirtiliyor zaten.
Ürün fotoğrafında fan mevcut. Forumlarda da sorun yaşayan yok. Bilemedim... Link:https://ty.gl/sfb6kda

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
umut şahin
knk try bir sorun yaşatmaz ancak tray işlemcilerde fan vermiyorlar am 40 TL pek bir fark değil kutulu alsan daha iyi olur fanını da almaya extra para ödemezsin

Top Bottom