Neler Yeni

Trendyol dan alınan ürünü garantiye gönderme.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
1 Ay önce aldığım ürün bozuldu. Kutu içeriğinden herhangi bir garanti vs çıkmadı. Üründe trendyol da nasıl garanti olduğuna bakarım.
Ekran görüntüsü 2023-10-30 224532.png

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emre Turan
Ürünü yollamak istediğini yazıyorsun müşteri temsilcisine bağlanıp sana direkt 21 gün iş süresi süren analiz sürecine sokacağız diyorlar bunu sonucunda iade değişim ya da kullanıcı hatası su bu diye bildirim olacak diyorlar ben mouse yolladım almıştım bozuldu ama üstünden 30 iş günü geçti hala bir dönüt yapmadılar her yazdığımda diyorlar en kısa sürede 2-3 gün daha sabredin rezillik o konuda cidden anlamadım neden böyle oldu bir öncekinde powerbank yollamıştım bir haftada sonuçlanıp iade etmişlerdi yolladığım mouse kaldı öyle bunu da göz önünde bulundur hızlı da sonuclanabilir böyle bir at da bekletebilirler belli olmuyor

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığa su kaçtı. Kullanıcı hatası mı oluyor şimdi ?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emre Turan
yani bilmiyorum belki iadelerler yine bilinçli su kaçtığını söylemezsen benim powerbank şarjdayken yandı bir anda mesela iade verdiler ona senin üründe suya tere dayanıklı değil diyor ama gidip de su kaçtığını söylemezsen inceleyip iadeye dönüştürebilirler bence şansını dene

Top Bottom