Neler Yeni

Trendyol rezilliği !

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda Teksin
SteelSeries prime mousem ağrızalıydı ve kendi servisine gönderdim kendi servisi bana değişim raporu ile geri mouseyi kargolayıp trendyol ile iletişime geçin dedi ve bügünle itibaren mousem 22 gündür inceleniyor :D sizce şikayet başvurusunda bulunayımmı?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-05 194141.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-05 194141.png
    43.5 KB · Hit: 71

cornlov

80+ Bronze
20 iş günü geçtiyse direk tüketici hakem heyeti ile yeni ürün isteyin, muhtemelen direk kazanırsınız, hem masrafları trendyol ödemek zorunda kalır, eğer sonuçlanana kadar o ürün stokta biterse bir üst modeli isteyebilirsiniz bu dediğim 6 ay gibi sürebilir

............d

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
inan bilmiyoıum
SteelSeries prime mousem ağrızalıydı ve kendi servisine gönderdim kendi servisi bana değişim raporu ile geri mouseyi kargolayıp trendyol ile iletişime geçin dedi ve bügünle itibaren mousem 22 gündür inceleniyor :D sizce şikayet başvurusunda bulunayımmı?
ben olsam şikayet ederdim 3 hafta mı sürüyormuş servis işlemleri

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda Teksin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 iş günü geçtiyse direk tüketici hakem heyeti ile yeni ürün isteyin, muhtemelen direk kazanırsınız, hem masrafları trendyol ödemek zorunda kalır, eğer sonuçlanana kadar o ürün stokta biterse bir üst modeli isteyebilirsiniz bu dediğim 6 ay gibi sürebilir
Stok biteli 2 hafta oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben olsam şikayet ederdim 3 hafta mı sürüyormuş servis işlemleri
Ellerinde stok yok hocam.

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Burak
Trendyol'un boyle bir ruh hastaligi var. Servisten degisim raporu aliyorsun, urunu trendyol'a gonderiyorsun. Trendyol tekrar servise yolluyor urunun arizali oldugunu onaylatip parani iade ediyor. Ben de jabra kulakligi iade ederken ugrastim maalesef. THY 'e yine de basvur fakat 21 is gunu dolmadan zaten genelde onaylaniyor THY basvurusu da havada kaliyor keske bir yaptirimi olsa.

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda Teksin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Trendyol'un boyle bir ruh hastaligi var. Servisten degisim raporu aliyorsun, urunu trendyol'a gonderiyorsun. Trendyol tekrar servise yolluyor urunun arizali oldugunu onaylatip parani iade ediyor. Ben de jabra kulakligi iade ederken ugrastim maalesef. THY 'e yine de basvur fakat 21 is gunu dolmadan zaten genelde onaylaniyor THY basvurusu da havada kaliyor keske bir yaptirimi olsa.
Hocam para iadesi olursa zararda olan ben oluyorum gene. Ürünü 500tlye aldım şuan 700tl.

cornlov

80+ Bronze
Stok biteli 2 hafta oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ellerinde stok yok hocam.
Faturanizi pdf olarak indirin, satın aldığınız tarihi vs tum bilgilerin ss'sini çekin.
Üründe sorundan dolayı değişim talebi ile gönderdiğinizi 20 iş günü geçtiğini. Ürünün stoklarda bulunmadığını belirtin. Garanti sürecindeki işlemler 20 iş gününü aşamazlar. Burada size ürünün muadilini/bir üstünü isteme hakkı doğar. Ürünün stokta olan bir üst ürünü bulun. Linki ve stok kodu ile tuketici hakem heyetine basvurun. Tüm adımları dogru yaparsanız direk kazanabilirsiniz diye dusunuyorum.

Not: Yazdıklarım kendi düşüncemdir, Kesin doğruluğu yoktur.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Hakem heyeti başvur sıfır ürün talep et.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
hafta sonu olmadan 21 iş günü geçmiş ise başvuru yapnı

Top Bottom