Neler Yeni

Trendyoldan bilgisayar alınır mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emir
Uzun uğraşlar sonrasi bilgisayar almaya ikna ettim ama bütçemiz kısıtlı trendyolda bakiym dedim city bilişim mi ne var piyasaya göre ucuz sanki sizce güvenilir mi?
güvenilir ise alan varsa ordan öneri yaparsanız sevinirim

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Uzun uğraşlar sonrasi bilgisayar almaya ikna ettim ama bütçemiz kısıtlı trendyolda bakiym dedim city bilişim mi ne var piyasaya göre ucuz sanki sizce güvenilir mi?
güvenilir ise alan varsa ordan öneri yaparsanız sevinirim
Alınmaz bence. QP , Itopya , gaming gen ,sinerji gibi sitelere bakabilirsin. Almadan önce iyi araştır sonra pişman olma.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Mağaza puanı yüksek, ayrıca trendyoldan aldığın için prosedüre uygun kargo teslim alırsan ve bir sıkıntı yaşarsan çok kolay iadesini yapabiliyorsun. Sipariş ettikten sonra bilgisayarı test et anormal bir durum yoksa keyfine bak varsa iadesini yaparsın

bachpassion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
bach passion
Trendyolda bilgisayar alınır eğer fiyatı uygunsa, ama %99,9 ihtimalle uygun olmayacaktır. Çok büyük bir kısmı dolandırıcı. Aşırı fahiş fiyattan eski ve dandik ürünleri birleştirip bilgisayar diye yutturuyorlar. Sen bütçeni belirleyip kullanım amaçlarını belirt foruma yaz insanlar tavsiyede bulunsun. En sağlıklısı o

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,295
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Alınmaz çünkü uygun fiyatla güzel özellikli bişey alamazsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,243
Üyeler
156,456