Neler Yeni

TRT HD kanallar çekmiyor yardım

GGorki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gökhan Şahin
Dostlar tvde sadece trtnin hd kanalları çekmiyor sebebini anlayamadım sıfırladım yeniden kurulum yaptım ama çözüme ulaşamadım.Tv samsung 43ru7400. Forumlarda ince ayar falan demişler bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Dostlar tvde sadece trtnin hd kanalları çekmiyor sebebini anlayamadım sıfırladım yeniden kurulum yaptım ama çözüme ulaşamadım.Tv samsung 43ru7400. Forumlarda ince ayar falan demişler bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Bizdede 55ru7440 var ama bir problem yok çünkü tivi bu kullanıyoruz hiç kendi uydusunu kullanmadık sen kendi uydusunu mu kullanıyom?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence televizyon ile alakalı degil

GGorki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gökhan Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizdede 55ru7440 var ama bir problem yok çünkü tivi bu kullanıyoruz hiç kendi uydusunu kullanmadık sen kendi uydusunu mu kullanıyom?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence televizyon ile alakalı degil
Aynen kendi uydusunu kullanıyorum banada antenden gibi geldi ama sadece trt hd kanalların olmaması ilginç

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Aynen kendi uydusunu kullanıyorum banada antenden gibi geldi ama sadece trt hd kanalların olmaması ilginç
Bizim eski tüplü televizyonda da oluyordu sadece trt gidiyordu ama bizim uyduda eskiydi bazen uydu yüzünden bazen anten
Ama senin televizyon eski değil haliyle uyduda eski değil o yüzden büyük ihtimal anten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,972
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom