Neler Yeni

TÜGVA müzikleri nasıl sizce?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Kardan Aydınlık TÜGVA'nın değil ama sık dinletirler.
Otobüste falan bunları dinletiyorlar ilk 15 dk falan. Sonra bizim istediğimiz şarkılar açılıyor. Nasıl sizce? İlk başta sevmemiştim gıcık almıştım ama sonradan melodisi hoş gelmeye başladı. Akılda kalıcı. İki üç defa dinlediğinizde aklınıza giriyor.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hiç beğenmedim. Şarkı adlarında sanki emparyalizme savaş açacakmış izlenimleri var ama çalınan yere bakınca çok da şeyapamadım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç beğenmedim. Şarkı adlarında sanki emparyalizme savaş açacakmış izlenimleri var ama çalınan yere bakınca çok da şeyapamadım.
Orası öyle. Japonya gibi. Japonya'da da çocuklara geçmiş için savaşın (teknoloji üretin, çok ders çalışın falan) bunlarınki de o hesap. Hani aslında güzel bir şey. Güzel bir amaç. Ama bağlı olduğu şahıs ve kurumlara bakıldığında sıkıntı olarak görülebilir.

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri

Kardan Aydınlık TÜGVA'nın değil ama sık dinletirler.
Otobüste falan bunları dinletiyorlar ilk 15 dk falan. Sonra bizim istediğimiz şarkılar açılıyor. Nasıl sizce? İlk başta sevmemiştim gıcık almıştım ama sonradan melodisi hoş gelmeye başladı. Akılda kalıcı. İki üç defa dinlediğinizde aklınıza giriyor.
ehhhhhhh

Swaryn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Nuri Yalın
Ezgiler güzel ama samimiyet yok.Bu vakıftaki şahsiyetlerde yok yani.Bu tip ezgilerin tarihine biraz bakarsan özellikle kendini muhafazakar addeden kesimin sıkıntılı zamanlarında ortaya çıkmışlar.Her ne kadar söyleyenlerin samimiyetine inanmasam da bunca boş şeyin işlendiği modern müziklere göre daha anlamlı.İnsanin bir müzikte bir derdi olur bence.

Top Bottom