Neler Yeni

Tüketici hakem heyeti sonucu

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Arkadaslar Aralık 2022"de trendyoldan kamera seti almıştım. 4 kameranın 1 tanesi bozuk çıktı ve metal kasa diye yazmasına rağmen plastikten kasa çıkmıştı. Adama hiç bir şekilde ulaşamadım ve iade için gönderdim kabul etmedi geri gönderdi. Trendyol vs. yardımcı olmadı. Tüketici hakem heyetine başvurdum kazandım fakat adam yine parayı ödemedi, icra yoluyla alacağım söylendi. Bugün parayı geri aldım. 1750 tl'ye aldığım set için bugün tarafıma icradan 2020 tl geldi. Şimdi bu kameralar hala bende ve parayı aldım. Bu durumda bu kameraları ne yapmam gerekiyor

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Arkadaslar Aralık 2022"de trendyoldan kamera seti almıştım. 4 kameranın 1 tanesi bozuk çıktı ve metal kasa diye yazmasına rağmen plastikten kasa çıkmıştı. Adama hiç bir şekilde ulaşamadım ve iade için gönderdim kabul etmedi geri gönderdi. Trendyol vs. yardımcı olmadı. Tüketici hakem heyetine başvurdum kazandım fakat adam yine parayı ödemedi, icra yoluyla alacağım söylendi. Bugün parayı geri aldım. 1750 TL'ye aldığım set için bugün tarafıma icradan 2020 TL geldi. Şimdi bu kameralar hala bende ve parayı aldım. Bu durumda bu kameraları ne yapmam gerekiyor
Kullan gitsin

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Aynı kamera seti şuan 3500 TL. Bana yatan para çok az. Satsam bu ürünleri adam bana karşı yasal bir hak talep edebilir mi
Sen ne kadara aldiysan sana o miktarin yatmasi lazimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Istedigin gibi satabilirsin sikinti yasamazsin

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen ne kadara aldiysan sana o miktarin yatmasi lazimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Istedigin gibi satabilirsin sikinti yasamazsin
Normalde evet aldığım miktar yatması lazımdı ama fazla yatmış.

Zexius

80+ Bronze
Arkadaslar Aralık 2022"de trendyoldan kamera seti almıştım. 4 kameranın 1 tanesi bozuk çıktı ve metal kasa diye yazmasına rağmen plastikten kasa çıkmıştı. Adama hiç bir şekilde ulaşamadım ve iade için gönderdim kabul etmedi geri gönderdi. Trendyol vs. yardımcı olmadı. Tüketici hakem heyetine başvurdum kazandım fakat adam yine parayı ödemedi, icra yoluyla alacağım söylendi. Bugün parayı geri aldım. 1750 TL'ye aldığım set için bugün tarafıma icradan 2020 TL geldi. Şimdi bu kameralar hala bende ve parayı aldım. Bu durumda bu kameraları ne yapmam gerekiyor
Sat reis adam sana yamuk yapmış birazda sen yap hep onlarmı kazıklaycak :D

Top Bottom