Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Tüm oyunları ve gift cardları kolay yoldan bedavaya alma

m4miqx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammet
Akşam bırakıp sabaha oyun almak ve daha birsürü şeyi almak için uyuyarak para kazanma yöntemi.
AFK olarak para kazanmak.

Selamlar herkese arkadaşlar. Bu method ile tüm oyunlar, oyun içi para birimleri, hesap, gift kartları, spotify üyelikleri, discord bedava nitro , game pass gibi birçok şeyi almaya yarıyor.

Bu yöntem madencilik yöntemidir. Gece bilgisayarınızı bırakarak gelirinizi büyük oranda artırabilirsiniz. Programı ortaya atmamın sebebi borsa ile uğraşmadan kısa yoldan kasıp hemen satın alıp kullanabilirsiniz.

NOT : Kendim steam kart düşürmek için kartlı oyunları alarak steama girip oyunların kartlarını düşürüp profit yapıyorum. diyer herkese tavsiyemdir.

Gel gelelim nasıl hesap oluştururuz ve bize faydası nedir kısmına.

https://salad.com/store

Linke tıklayarak sayfaya gidip alacağınız ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonrasında sağ üst kısımdan login kısmına tıklıyoruz

Şimdi burada giriş yapacağımız e postamızı yazıyoruz ve kutunun sağındaki ✓ işaretine basıyoruz

Burdan sonrasına e mailinize gelicek kod ile giriş yapıyoruz.

Gelen ekrana bu kodu "T3YQT4" yapıştırın.

Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sağ taraftan ismimize tıklayıp account a basıyoruz.

Buradan sonra referral kısmına geliyoruz. Your progress yazan yerin antına yani en yukarda olan yere "T3YQT4" kodunu yapıştırıyoruz. Sonrasında uygulamayı bilgisayarımıza kurup arkada açık bırakarak istediğiniz herşeyin sahibi olabilirsiniz.

ÖNEMLİ: BU KODU YAPIŞTIRMADIĞINIZ SÜRECE 2X RATE ETKİN OLMAYACAK VE MADENCİLİK YAPARKEN 2 KAT HIZLI KAZMA BONUSU ELDE EDEMEYECEKSİNİZ.

Program güvenilir kendim kullanıyorum. Akşam yatar sabah kalktığımda oyun alırım diyorsanız bakmanız gereken bir uygulama. Kendim daha önce oyunlar alarak steamden kart düşürme methodu ile para kırdım o yüzden böyle konu açmak istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,787
Üyeler
152,327
Son üye
dipcaf
Top Bottom