Neler Yeni

Türk kahvesi şekerli mi şekersiz mi içilir?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Türk kahvesi şekerli mi şekersiz mi içilir?

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Taha Efe

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence Şekersiz
Hocam internette "şekersiz içilmeye kesinlikle alışılmalı" gibi yorumlar gördüm. İçmeye çalışıyorum aşırı acı. İstanbul'dan taze çekim mehmet efendi kahvesi aldıydım. Onla yapıyorum. Siz bu görüşe katılıyor musunuz?

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Taha Efe
Hocam internette "şekersiz içilmeye kesinlikle alışılmalı" gibi yorumlar gördüm. İçmeye çalışıyorum aşırı acı. İstanbul'dan taze çekim mehmet efendi kahvesi aldıydım. Onla yapıyorum. Siz bu görüşe katılıyor musunuz?
Şekersiz içmek daha sağlılı.
Az Koyun derim.
Acı gelirlse Yumusak Filtre Kahvelere yönelirsiniz az cok aynıdır.

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Taha Efe
Filtre kahve alacağım da ben evde espresso da yapmak istiyorum. Moka pot mu french press mi almalıyım bilmiyorum. Karar versem siparişi geçeceğim direkt.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani?
Yanlış yazmısım.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şekersiz kahve içilmez.

bence

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hiçbir içecek şekerle tüketilmemeli. Yazık etmeyin güzel içeceklere, asıl tadını almıyorsunuz ki. Ha şekerli su içmişsiniz ha şekerli çay, şekerli kahve. Zararını geçtim tadını da berbat yapıyor. Bulandırmaktan öteye gitmiyor. Şekerli içeceklere alışıp asıl olması gerekeni o bellemek, şekersiz içince tad almamaya vücudu programlamak büyük bir sorun. Alışın. Yaklaşık 1 hafta şekersiz çok garip gelir, tadını beğenmezsiniz fakat sonradan tiryakisi olursunuz. Oyum şekersizden yana.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hiçbir içecek şekerle tüketilmemeli. Yazık etmeyin güzel içeceklere, asıl tadını almıyorsunuz ki. Ha şekerli su içmişsiniz ha şekerli çay, şekerli kahve. Zararını geçtim tadını da berbat yapıyor. Bulandırmaktan öteye gitmiyor. Şekerli içeceklere alışıp asıl olması gerekeni o bellemek, şekersiz içince tad almamaya vücudu programlamak büyük bir sorun. Alışın. Yaklaşık 1 hafta şekersiz çok garip gelir, tadını beğenmezsiniz fakat sonradan tiryakisi olursunuz. Oyum şekersizden yana.
Tadını nasıl mahvediyoruz anlamadım. Şekersiz sade yaptım acıydı baya. Hiç zevk almadım ya. Sonra sütlü şekerli yaptım güzeldi.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Tadını nasıl mahvediyoruz anlamadım. Şekersiz sade yaptım acıydı baya. Hiç zevk almadım ya. Sonra sütlü şekerli yaptım güzeldi.
Alışmaktan geçiyor tamamen. Sadeye alıştıktan sonra tekrar şekerli denersen demek istediğimi anlarsın. Kişisel zevk.

Top Bottom