Neler Yeni

Yardım Türk Telekom Altyapı durumu

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 aydır Türk Telekom'un eve altyapı getirmesi için uğraşıyorum. Ev müstakil ve aralık ayında taşındım yeni yapıldı yani.

Ocak ayında Türk Telekom ilçe müdürlüğüne gittim başvurumun hangi aşamada olduğunu öğrenmek için bana altyapı projesinin (FİBER GPON) tamamlandığını onay sürecinde olduğunu söylemişlerdi. Ocak ayının sonlarında bana Türk Telekom üzerinden şikayetlerim doğrultusunda resimde ki mesaj geldi. ( Türk Telekom abonelik için ön başvuru yapmadan önce geldi )

Türk Telekom'dan hizmet almak istemiyordum fakat artık dayanamadım müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek ön başvuru da bulundum. Fakat bir yönden içim rahat çünkü proje yeni ve haliyle yeni altyapı olacağı için hat üzerinde kopma, internet yavaşlaması gibi sorunlar yaşamayacağım.

Bu konuya vararak sizlerden birkaç sorunun cevaplarını istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz.

1) Altyapı GPON olduğuna göre sanırım eve, daire içine kadar fiber gelecek bu doğru mu?

2) Başvurunun onay sürecinden geçmemesi gibi bir durum ya da altyapı projesinin baştan farklı bir altyapı olarak (ADSL, VDSL) olarak çizilebilir mi?

3) Sizce geçiştirmek için mi yoksa gerçekten bana gelen mesajda belirtilen tarihte altyapı işlemi tamamlanır mı?

4) Türk Telekom'a abonelik için ön başvuru da bulundum. Bunun altyapı işlemlerini hızlandırma gibi bir durum olabilir mi?

5) Türk Telekom'a yapılan ön başvuruyu iptal edebilir miyim?

Ekler

• IMG_20220213_220049.jpg
    IMG_20220213_220049.jpg
    69.5 KB · Hit: 80
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür
1) Evet
2) HAYIR
3) Geçiştirmek için böyle mesaj atmazlar.
4) Evet.

Ben bir soru sormak istiyorum son durum nedir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,310
Üyeler
147,522
Son üye
gtrxhaylos
Top Bottom