Neler Yeni

Yardım türk telekom altyapı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emirhan
arkadaşlar selamlar eve internet bağlatıcaktım ama port doluluğu var ve bağlatamıyorum sorum şu portlar dolu iken ev telefonu alıp onunla birlikte altyapı kullanabilirmiyim cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
haiko haikoloji
arkadaşlar selamlar eve internet bağlatıcaktım ama port doluluğu var ve bağlatamıyorum sorum şu portlar dolu iken ev telefonu alıp onunla birlikte altyapı kullanabilirmiyim cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...
Alt yapı kontrolü yaptınız mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Barış Okçu
ben zamanında sadece ev telefonu satın alıp ADSL kullanmıştım. Ama burası önemli sadece ADSL kullanabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emirhan
ben zamanında sadece ev telefonu satın alıp ADSL kullanmıştım. Ama burası önemli sadece ADSL kullanabilirsin.
vdslde kullanılıyor diye duymuştum umarım vardır çünkü yayın vs açma gibi bir fikrim var

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Barış Okçu
vdslde kullanılıyor diye duymuştum umarım vardır çünkü yayın vs açma gibi bir fikrim var
Hayır vdsl kullanamazsın dostum sadece 8 mbps adsl. Aslında adsl 16 mbps destekler ama sağlayıcılar maksimum 8 verir. Madem yayın açacaksın özelden yaz sana bi vdsl port ayarlama taktiği veriyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emirhan
Hayır vdsl kullanamazsın dostum sadece 8 mbps adsl. Aslında adsl 16 mbps destekler ama sağlayıcılar maksimum 8 verir. Madem yayın açacaksın özelden yaz sana bi vdsl port ayarlama taktiği veriyim.
nereden yazıcağımı bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis benim evde adsl ve vdsl destekliyor ama port yok onu söylemeyi unuttum vdsl 44mb adsl 18mb

Son düzenleme:
Top Bottom