Neler Yeni

Yardım Türk Telekom Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Merhaba arkadaşlar köydeyim burada wifi yok ondan dolayı babamın hattına 99 TL'ye 25 gb internet satın aldım annem ve benim hattım turkcell olduğu için daha pahalı ondan dolayı babamdan aldım. Her neyse buraya kadar bir problem yok ancak babam hot spot ile internetini bizimle paylaştığı zaman yani o ek paketten internet harcadığımız zaman fatura fiyatı git gide artıyor. Mesela babamın kendi faturası 100 tl ancak biz her o interneti kullandığımızda 3 5 tl artmaya başlıyor ve şuan fatura 130 tl oldu. Acaba internetin ücretini mi alıyor yoksa başka bir iş mi var? Cevaplayan herkese teşekkürler :)

Rooty01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Enes K
Turkcell'de internet açtığında bile kullanmaya başladığın için faturaya yansıtıyor kendi verdiğin interneti. O tarz bir durum olmuş olabilir ama bilgim yok Türktelekom konusunda. En iyisi bir müşteri hizmetlerini arayın sorun yarın ne oluyor diye.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turkcell'de internet açtığında bile kullanmaya başladığın için faturaya yansıtıyor kendi verdiğin interneti. O tarz bir durum olmuş olabilir ama bilgim yok Türktelekom konusunda. En iyisi bir müşteri hizmetlerini arayın sorun yarın ne oluyor diye.
Tamam hocam bi arayıp sorayım hani ek paketin açıklamasında vs biyerde de hot spot ile ilgili bir şey yazmıyordu şimdi internetin ücretini alıyorsa ve faturalandırma zamanında da 99 tl alırsa üzülürüm açıkcası

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar köydeyim burada wifi yok ondan dolayı babamın hattına 99 TL'ye 25 gb internet satın aldım annem ve benim hattım turkcell olduğu için daha pahalı ondan dolayı babamdan aldım. Her neyse buraya kadar bir problem yok ancak babam hot spot ile internetini bizimle paylaştığı zaman yani o ek paketten internet harcadığımız zaman fatura fiyatı git gide artıyor. Mesela babamın kendi faturası 100 TL ancak biz her o interneti kullandığımızda 3 5 TL artmaya başlıyor ve şuan fatura 130 TL oldu. Acaba internetin ücretini mi alıyor yoksa başka bir iş mi var? Cevaplayan herkese teşekkürler :)
Ek paketten dolayı yavaş yavaş artıyor. Ben de bir ara almıştım o paketi.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Ek paketten dolayı yavaş yavaş artıyor. Ben de bir ara almıştım o paketi.
Yani hocam ek paketteki kullandığımız internetin parasını alıyor faturalandırma döneminde direkt 99 tl almıycak herhalde

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yani hocam ek paketteki kullandığımız internetin parasını alıyor faturalandırma döneminde direkt 99 TL almıycak herhalde
O internet tarife ne zaman yenileniyorsa o zaman tekrar yenileniyor, neye göre hesaplıyor bilmiyorum ama ben yenilenmeye 10 gün kala almıştım internet de 5GB falan artmıştı fiyatın yarısı kadarı yansıdı bana gün bazlı olarak. Yani büyük ihtimalle internetin tamamı bitmezse tam 99tl de almaz daha az alır.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
O internet tarife ne zaman yenileniyorsa o zaman tekrar yenileniyor, neye göre hesaplıyor bilmiyorum ama ben yenilenmeye 10 gün kala almıştım internet de 5GB falan artmıştı fiyatın yarısı kadarı yansıdı bana gün bazlı olarak. Yani büyük ihtimalle internetin tamamı bitmezse tam 99tl de almaz daha az alır.
Anladım hocam kullandığımız kadarını alıyor yani teşekkürler :) iyi geceler

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
marilyn
Merhaba arkadaşlar köydeyim burada wifi yok ondan dolayı babamın hattına 99 TL'ye 25 gb internet satın aldım annem ve benim hattım turkcell olduğu için daha pahalı ondan dolayı babamdan aldım. Her neyse buraya kadar bir problem yok ancak babam hot spot ile internetini bizimle paylaştığı zaman yani o ek paketten internet harcadığımız zaman fatura fiyatı git gide artıyor. Mesela babamın kendi faturası 100 TL ancak biz her o interneti kullandığımızda 3 5 TL artmaya başlıyor ve şuan fatura 130 TL oldu. Acaba internetin ücretini mi alıyor yoksa başka bir iş mi var? Cevaplayan herkese teşekkürler :)
Müşteri hizmetlerini arayın durumu izah edin vodafonede yaşadım direkt faturadan düştüler

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR