Neler Yeni

Türk Telekom mobil internet sürekli gidip geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
AliBerenDoruk
Arkadaşlar 26 haziranda Turkcell'den Türk Telekom'a hattımı taşıdım taşıdığım günden beridir gerek 4.5g de iken gerek 3g de iken internetim saniye aralıklarla devamlı gidip geliyor arama yapmak için hattımı kullanabiliyorum, hattım ful diş çekiyor. Bulunduğum lokasyon merkezi bir yer bu sorun için Türk Telekom'u defalarca aradım her seferinde teknik destek talebi açıyorlar lakin teknik destekten bulunduğunuz baz istasyonundan kaynaklı bir arıza var mesajı geliyor. Aynı evin içinde hem kardeşim hem babam Türk Telekom'u kullanıyor hiçbir problem yaşamıyorlar acaba sorun telefonda mı dedim başka bir cihaza taktım sim kartını yine aynı sorun o cihazda da devam etmekte . Sim kartından şüphelenip kart değişikliği yaptım yine sorun devam ediyor . Talep oluşturduğum süreç içerisinde hem adana hem Niğde'de hem Konya'da hem de mersinde bulundum sorun devam etti baz istasyonu kaynaklı bir sorun olsa il değiştirdiğimde bu sorun çözülürdü ama çözülmedi. Tüm her şeyi denememe rağmen sorunu çözemiyorum Türk Telekom teknik destek zaten rezalet sorunu daha önce yaşayan çözümünü bilen varsa yazabilir mi Allah aşkına.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,364
İsim
ismail
Baz istasyonundan şüphelenip il değiştirmişsin sorunun çözülmemiş anlaşılan senin dışında kimse bu sorunu yaşamıyor senin söylemine göre. Bu konuda tt'den ne gibi bir teknik destek bekliyorsun ki? Yerinde olsam müşteri hizmetlerini aramaya utanırdım. Hayatımda hiç müşteri hizmetlerini arama ihtiyacı da duymadım arayanlara şaşırıyorum. Hele tt ile alakasız bir sorun için arayıp iş yükü oluşturmak daha da komik ortam yaratmış. Sim kartınızı başka telefonda tekrar deneyin. Gerekirse telefonunuzun firmasından destek alın en kötü ailenizden birinin telefonunu alırsınız artık.

power10

80+
Başka bir telefonda dener misin birde bizim de başımıza benzer bir durum gelmişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,720
Üyeler
149,971
Son üye
cookieclickeraz
Top Bottom