Neler Yeni

Türk telekom mu Türknet mi yoksa millenicom mu?

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Şahsen Türknet kullanıyorum öneririm lakin Millenicom senin için daha uygun.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
ttnet seçerdim sözleşmeli olacak ve fiyat garantisi olacak
Sözleşme olmadan aldığın hizmette fiyat her an artabilir.

etnetalw

80+ Bronze
Sen demek istediğimi anlamadın dimi. Şuan pahalı ama 4-5 ay sonra diğer iss lere göre uygun olucak diyorum düz mantık dan ayırın kafanızı.
TT Seviyelerine gelene kadar sozleşmesiz firmalarda 2-3 internet parası ödeyeceksin o zamana kadar ne mantığı kalıyor?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Hikmet Çalı
@cLarq hocam dediğinizde haklısınız.

WhoCares

80+ Silver
fiber altyapınız yok ise ttnette kalın derim uygun fiyat veriyorsa sistem diğer firmalarda yok ping çıktı yok gene zam yaptilar gibi uğraşmazsın kafan rahat olur

Berkarda

80+ Silver
commet geçin ben yarın geçicem

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bu ay bir kaç firmayı not aldım inşallah nasip olursa 2yıl sonra bakıcam. TT firmasınıda not aldım
Atlantis neti kullanıyordum 1 senedir. ilk 4 ay 100₺ ye 50/5mbps kullandım 2.5 ay sonra dediler en düşük paket 100/10mbps ücret 100₺. Beni etkilemedi aksine + durumuna geçirdi. paketim halen 100mbps iken fiyatı 150₺ oldu. 2 ay geçti aradan TT zam yaptı 150₺lik paket 200₺ oldu. 3 ay geçti aradan paketim aynı fiyatı 250₺ yaptılar. Taahüt yok ya elin kolun bağlı vericeksin o parayı. 2 ay önce sms geldi fiyatlarımız zamlandı diye gelde sövme. Bunlar olurken evimde alt yapı TT yoktu.
Ve ben Atlantis evime bağlatırken 50/5 mbps fiyatı 100₺ idi.
Türktelekom 100mbps paketi 125₺ idi.
Şuanda Atlantis 300₺ alıyor TT de İlk 11 ay 389₺ son 11 ay 450₺ öydücek birisi.
Eee ne oldu şimdi 11 ay sonra 450tl para ödüyen birinin yanında sence Türknet ve x firma taahütsüz ne kadar öder 750₺ mi 1.000₺ ?

Aklını kullan ey türko 5 para etmez devlet sisteminde soydurmayın kendinizi.

LinZell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Eker
Arkadaş türk telekomda 50 mbps için 110 TL ödüyordum taahütüm bitiyor diye bu paketlerden birine geçmem gerekiyormuş bende millenicom ya da türknete geçmek istiyorum sizce hangisi daha mantıklı? Altyapım 75 mbps. Ödeyeceğim tutarları fotoğraf olarak ekledim. Türknet ya da millenicom kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz sağlayıcınızı?
İlk başalar da ben türknet mantıklı diye düşünüyordum fakat taahhütsüz olduğu zam gelebiliyor o yüzden ondan vazgeçtim. Millenicom arkadaş kullanıyordu ve hiç memnun değildi zamanında ucuz diye almışlar lakin söve söve kullanıyordu. En iyi türktelekom dedim ona geçtim müşteri hizmetleri konusunda da iyi. (Ek not: Türknet müşteri hizmetleri çok kaba davrandılar. İnternet için başvurduğumuzda "hangi çağda yaşıyorsunuz bu işlemleri internetten yapabilirsiniz." diye adeta azarlar gibi konuşmuşlardı.)

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Hikmet Çalı
İlk başalar da ben türknet mantıklı diye düşünüyordum fakat taahhütsüz olduğu zam gelebiliyor o yüzden ondan vazgeçtim. Millenicom arkadaş kullanıyordu ve hiç memnun değildi zamanında ucuz diye almışlar lakin söve söve kullanıyordu. En iyi türktelekom dedim ona geçtim müşteri hizmetleri konusunda da iyi. (Ek not: Türknet müşteri hizmetleri çok kaba davrandılar. İnternet için başvurduğumuzda "hangi çağda yaşıyorsunuz bu işlemleri internetten yapabilirsiniz." diye adeta azarlar gibi konuşmuşlardı.)
Hocam bende türk telekomda bir iki kere sorun yaşadım ama hemen çözüm ürettiler mağdur olmadım o yüzden türk telekomda kalacağım galiba.

Top Bottom