Neler Yeni

Türk Telekom Rezilliği!

firatbey

80+ Silver
Arkadaşlar taahhüt biteli neredeyse 2 ay olacak. Aldığımız hız iyi olduğu için yine aynı tarifeden devam edecektik. 1.5 aydır oyalıyorlar. Önce tivibu dahil bir paketti ilk paketimiz tivibu iptaliyle uğraştık. Yeni tarifeye geçemediğimiz için 200 küsür lira para ödedik. Bugün önce sabah arayıp yeni tarifeye geçmek istedik. Sistemde sıkıntı olduğu söylendi. Saat 10 civarı yine aradık yine aynı şey söylendi. Sanırım bu ayda yüklü miktarda bir para ödememiz gerekecek. Türk telekom'dan uzak durun yarın son kez arayıp soracağım yine aynı şey söylenirse bırakacağım bu firmayı. Siz siz olun henüz almadıysanız asla Türk Telekom'dan bir paket almayın.

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
Biz ttnetten internet aldık pişman olduk sokakta 16 mgbt destekliyor bunu söylediler ona göre 16 lık aldık en fazla 3.5 mgbt alıyoruz kazı var diyip oyalıyorlar yarın genel merkezine gidip çözüm isteyecem aylar oldu ya artık oyalamayı bırakıp portları genişletin yada cayma bedeli olmadan sözleşmeyi feshedin dicem

firatbey

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz ttnetten internet aldık pişman olduk sokakta 16 mgbt destekliyor bunu söylediler ona göre 16 lık aldık en fazla 3.5 mgbt alıyoruz kazı var diyip oyalıyorlar yarın genel merkezine gidip çözüm isteyecem aylar oldu ya artık oyalamayı bırakıp portları genişletin yada cayma bedeli olmadan sözleşmeyi feshedin dicem

Şaşırdığım şey şu yani hemen hemen Türkiye'nin %60-%70'inin internetini sağlayan firmanın sistemi 1 gündür sıkıntılı.

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
Şaşırdığım şey şu yani hemen hemen Türkiye'nin %60-%70'inin internetini sağlayan firmanın sistemi 1 gündür sıkıntılı.
yani hergün sıkıntılı :D sen ne kadar internet alıyorsun. Turknet bana 75 mgbt altyapı sağlıyor ya ve bunu 3 gün önce öğreniyorum :D

firatbey

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani hergün sıkıntılı :D sen ne kadar internet alıyorsun. Turknet bana 75 mgbt altyapı sağlıyor ya ve bunu 3 gün önce öğreniyorum :D

20'den aşağı düşmedi upload da 5-6 civarı.Bende Türk net'e geçmeyi düşünüyorum bakalım bir şeyler yapcaz :D

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Ya bir tek benim yaşadığım şehirde gayet iyi ilgileniyorlar galiba? Herkes şikayetçi ben memnunum şu Türk telekomdan, ne zaman bir sorun olsa max 2 gün içerisinde çözülüyor.

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
Turknetin belirli bir cayma bedelini ödediğini öğrendim yarın bir sorucam eğer benim cayma bedelini ödemeyi kabul ederlerse hemen onlara geçicem :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bir tek benim yaşadığım şehirde gayet iyi ilgileniyorlar galiba? Herkes şikayetçi ben memnunum şu Türk telekomdan, ne zaman bir sorun olsa max 2 gün içerisinde çözülüyor.
nerdesin ki sen :D

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
1 ay böyle interneti doya doya kullanabildik mi sor bakalım.

firatbey

80+ Silver

İlgilenmesine ilgileniyorlar ama çözüm konusunda rezillik bence.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Adem
Arkadaşlar taahhüt biteli neredeyse 2 ay olacak. Aldığımız hız iyi olduğu için yine aynı tarifeden devam edecektik. 1.5 aydır oyalıyorlar. Önce tivibu dahil bir paketti ilk paketimiz tivibu iptaliyle uğraştık. Yeni tarifeye geçemediğimiz için 200 küsür lira para ödedik. Bugün önce sabah arayıp yeni tarifeye geçmek istedik. Sistemde sıkıntı olduğu söylendi. Saat 10 civarı yine aradık yine aynı şey söylendi. Sanırım bu ayda yüklü miktarda bir para ödememiz gerekecek. Türk telekom'dan uzak durun yarın son kez arayıp soracağım yine aynı şey söylenirse bırakacağım bu firmayı. Siz siz olun henüz almadıysanız asla Türk Telekom'dan bir paket almayın.
Sadece türk telekom değil turkcell vodafone gibi firmalarda aynı fiyatları biçiyor emin olabilirsin.

Keşke tek sorunun 1 2 ay fazla ödemek olsa bazıları pingleri yüzünden oynayamıyor.

firatbey

80+ Silver
Sadece türk telekom değil turkcell vodafone gibi firmalarda aynı fiyatları biçiyor emin olabilirsin.

Keşke tek sorunun 1 2 ay fazla ödemek olsa bazıları pingleri yüzünden oynayamıyor.

Hocam sorun fiyattan da ziyade çözüm olmaması. 1 gündür tarife değiştiremedi adamlar Türk Telekom gibi bir firmanın sistemi nasıl 1 gündür arızalı?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Adem
Hocam sorun fiyattan da ziyade çözüm olmaması. 1 gündür tarife değiştiremedi adamlar Türk Telekom gibi bir firmanın sistemi nasıl 1 gündür arızalı?
Turkcell'de 12 saat boyunca 8mbps internetten 24mbps vdsl internete geçememiştim bakım nedeniyle bakamayız demişlerdi bunlar olabilecek şeyler alt tarafı 1 gün olmuş.1 hafta olsa sonuna kadar haklısınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,764
Üyeler
138,405
Son üye
novaesthetical
Top Bottom