Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Sercan GÖKALP
hocam konuyu taradım ama bulamadım peki yt premiumu nasıl alıcaz
Müşteri hizmetlerini arayın bende zaten yt premium olduğu için ben almadım. Arayın diyin ben prime ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorum. Tivibu go, muud premium ve yt premium. Yt 3 aylık ama muud devamlı. 4441500 ü arayın onlar sizi yönlendirir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Yasin Akbay
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
Beyler merhabalar. Bu paket ben de YouTubeda normal internetten yiyor. Youtubem premium ve kisa videolara da girmiyom ama interneti yine de normalden yiyor. Bu sorunlu yasayan var mi yardimci olur musunuz?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Sercan GÖKALP
Beyler merhabalar. Bu paket ben de YouTubeda normal internetten yiyor. Youtubem premium ve kisa videolara da girmiyom ama interneti yine de normalden yiyor. Bu sorunlu yasayan var mi yardimci olur musunuz?
Muhtemelen hala hediye 30 GB paketin bitmedi ondan dolayı yaptığın her kullanım ilk başta hediye GB den gider ve bu hediye GB lere sınırsız sosyal medya dahil değil yani önce hediye GB ler bitecek sonra senin sınırsız sosyal medyan aktif olcak. Hediye bitince görürsün zaten sadece mobil veri açık takıl 2 gün falan anlarsın nekadar az internetin gidiyor

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat
Beyler ay başında ttmobil e geçtik bu ay 60 küsür tl fatura geldi şimdi fatura için 254 tl diyor neden böyle bilen var mı

Ekler

• IMG_0980.png
    IMG_0980.png
    368.7 KB · Hit: 40

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Beyler ay başında ttmobil e geçtik bu ay 60 küsür TL fatura geldi şimdi fatura için 254 TL diyor neden böyle bilen var mı
+30 TL git gel yapanlara ilk ay ekliyolar diye biliyorum

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Beyler ay başında ttmobil e geçtik bu ay 60 küsür TL fatura geldi şimdi fatura için 254 TL diyor neden böyle bilen var mı
bizde dün 2 hattımız için uğraştık tarifen taahüt lü değil şuan yeni bir şey çıkarmışlar dolandırıyorlar milleti. ara anlat yetkiliyle görüşmek istiyorum de bihdaaki ay faturanı düzeltiyorlar.

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
bizde dün 2 hattımız için uğraştık tarifen taahüt lü değil şuan yeni bir şey çıkarmışlar dolandırıyorlar milleti. ara anlat yetkiliyle görüşmek istiyorum de bihdaaki ay faturanı düzeltiyorlar.
Bende yeni hat aldım fatura 245 Tl geldi bir de anlamadığım ödenmemis faturaniz bulunmaktadır yazıyor: 161Tl diye

Hocam yeni numara kaç TL?
Faturya eklemişlerdi benim 45×12 şeklinde.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Bende yeni hat aldım fatura 245 TL geldi bir de anlamadığım ödenmemis faturaniz bulunmaktadır yazıyor: 161Tl diye

Faturya eklemişlerdi benim 45×12 şeklinde.
Mobil hattinizin fatura kesim tarihi her ayin 10.gunu saat 00:00dir. diye bi mesaj geldi türktelekomdan herkesin aynı mı bilemem ama fatura kesim tarihini geçtiysen gözükür. faturanın yüksek gelmesinin sebebi taahhüt olmaması olabilir bi 444 1 444 ü arayın sorun.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Sercan GÖKALP
Aralıkta çıkıcak fatura işte senin yeni hat değilmiydi zaten

Ben git gel yapmadım ki zaten Turkcell di 3-4 yıldır yeni geçtim trmobil e
Cayma bedeli varsa o da olabilir. Müşteri hizmetlerini ara tahhütte sıkıntı var mı sor

Hocam yeni numara kaç TL?
Seçtiğin bir pakwtin üstüne 12 ay boyunca 42 TL vergi yansıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,802
Üyeler
155,631
Son üye
Hangmel