Neler Yeni

Türk Telekomdan başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum, cayma bedeli konusunda yardımcı olan sağlayıcılar

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Merhaba arkadaşlar, Twitch'te güzel, akıcı, drop yemeden ve olabildiğince yüksek çözünürlükte yayın açıp, cs go, lol gibi oyunlarda da ping değerlerimin olmamasını istiyorum. Türk Telekom evde internet müşterisiyim ve 3 mbps'lık bir upload değerim var. Türk Telekomda ise en fazla 4 mbps kotalı upload paketleri mevcut. Farklı bir sağlayıcıya geçince de cayma bedeli konusunda yardımcı olacak internet sağlayıcılarını biliyor musunuz? Böyle bir durumda yardım aldınız mı ya da yardım alan tanıdığınız var mı?

Örneğin Türk Telekom devlete bağlı bir kurum ve kablonet'te öyle. Acaba Türk Telekomdan Kablonete geçerken bir ücret öder miyim?

Örneğin Türkcell Süperonline da paketten pakete değişen cayma bedeli destek ücretleri var. Bu avantajdan yararlanan var mı?
Bu 600 tl'lik cayma bedeli desteği içeren paket: https://www.turkcell.com.tr/kampany...r9jyO4cmVSx6hLtxZDmQZwnqx3y08qw4aAo4PEALw_wcB

Bu bedeli başka paketlerde de kullanabiliyor muyuz?

Şu an 10 aylık bir taahhütüm var ve 1100 liralık bir cayma bedeli söz konusu. 500 600 liraya kadar şu saçma olaydan kurtulmak istiyorum. Aylık 120 - 130 tl gibi bir miktarı da ödeyebilirim.

İstediğim ise minimum 24 mbps download ve 6 - 7 üzeri bir upload. Yardım ederseniz çok sevinirim. Çok arada kaldım ve bu konuda da pek bir bilgim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
𝓑𝓮𝓭𝓲𝓻𝓱𝓪𝓷 𝓢𝓮𝔂𝔂𝓲𝓭𝓸ğ𝓵𝓾
Merhaba arkadaşlar, Twitch'te güzel, akıcı, drop yemeden ve olabildiğince yüksek çözünürlükte yayın açıp, cs go, lol gibi oyunlarda da ping değerlerimin olmamasını istiyorum. Türk Telekom evde internet müşterisiyim ve 3 mbps'lık bir upload değerim var. Türk Telekomda ise en fazla 4 mbps kotalı upload paketleri mevcut. Farklı bir sağlayıcıya geçince de cayma bedeli konusunda yardımcı olacak internet sağlayıcılarını biliyor musunuz? Böyle bir durumda yardım aldınız mı ya da yardım alan tanıdığınız var mı?

Örneğin Türk Telekom devlete bağlı bir kurum ve kablonet'te öyle. Acaba Türk Telekomdan Kablonete geçerken bir ücret öder miyim?

Örneğin Türkcell Süperonline da paketten pakete değişen cayma bedeli destek ücretleri var. Bu avantajdan yararlanan var mı?
Bu 600 tl'lik cayma bedeli desteği içeren paket: https://www.turkcell.com.tr/kampany...r9jyO4cmVSx6hLtxZDmQZwnqx3y08qw4aAo4PEALw_wcB

Şu an 10 aylık bir taahhütüm var ve 1100 liralık bir cayma bedeli söz konusu. 500 600 liraya kadar şu saçma olaydan kurtulmak istiyorum. Aylık 120 - 130 tl gibi bir miktarı da ödeyebilirim.

İstediğim ise minimum 24 mbps download ve 6 - 7 üzeri bir upload. Yardım ederseniz çok sevinirim. Çok arada kaldım ve bu konuda da pek bir bilgim yok.
bu video sana çok yardımcı olur diye düşünüyorum

KahramanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kahraman Demirkol

Bu 600 TL'lik cayma bedeli desteği içeren paket: https://www.turkcell.com.tr/kampany...r9jyO4cmVSx6hLtxZDmQZwnqx3y08qw4aAo4PEALw_wcB

Şu an 10 aylık bir taahhütüm var ve 1100 liralık bir cayma bedeli söz konusu. 500 600 liraya kadar şu saçma olaydan kurtulmak istiyorum. Aylık 120 - 130 TL gibi bir miktarı da ödeyebilirim.

ben tam olarak o interneti kullanıyorum 24mbps 6-7 upload ve memnunum hemde tt, ama cayma konusunda bilgim yok.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben tam olarak o interneti kullanıyorum 24mbps 6-7 upload ve memnunum hemde tt, ama cayma konusunda bilgim yok.
evet şu an için upload değerleri 6 civarı oldu benim de. ancak upload değerlerim sabit değil bazen 1mbps'e düşüyor bazen 2mbps'e. Bu nedenle yayın sırasında 3000 bitrate veremediği için ping oluyor anlık

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
turknet i öneririm sitesinden altyapın ne kadar kurtarıyor kontrol et 32mbps dowload 6 mbps upload alıyodum 10 tl fark ile yükseltebiliriz altyapınız müsait dediler şuan 70mbps dowload 8mbps upload alıyorum sitelerinden bir kontrol et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,158
Üyeler
156,297
Son üye
Hasogzl
Top Bottom