Neler Yeni

Türkiye 4-2 Hollanda

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Burak'ın ilk golünü ben bile yemem la.:D
Burak şutu çektiğinde daha defansa çarpmadan ben kahkaha attım bu ne lan diye, sonra top bi anda kaleye girdi nası lan dedim baktım kaleci Ekmekspor'dan...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok yaw Burak'ın free kick ile Hakan'ın gollerinde hiç bir şey yapamazdı. Cilessen de olsaydı kale de ona da atardık :D
Cilessen reyizi özledim.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Haaland kimmiş Ronaldo'nun penaltısını kurtardı Volkan, ve yeni bir Volkan daha doğuyor!
Hocam sakin olun. Gerçekci bakarsak defans olarak iyiyiz ama çabuk rehavete kapılıyoruz. Bu hata olursa yenilebiliriz ama bu hataya düşmez ve norveçi deplasmanda yenersek %90 lider çıkarız gruptan

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam sakin olun. Gerçekci bakarsak defans olarak iyiyiz ama çabuk rehavete kapılıyoruz. Bu hata olursa yenilebiliriz ama bu hataya düşmez ve norveçi deplasmanda yenersek %90 lider çıkarız gruptan
Bu maçta da bir an rehavet yaptık 2 dakikada 2 gol yedik, defans hattımız tecrübeli olmadığı için bunlar olabilir. Onun dışında kadro da pek sıkıntı yok, Dünya Kupası'na gidebilecek kapasitedeyiz.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Bu maçta da bir an rehavet yaptık 2 dakikada 2 gol yedik, defans hattımız tecrübeli olmadığı için bunlar olabilir. Onun dışında kadro da pek sıkıntı yok, Dünya Kupası'na gidebilecek kapasitedeyiz.
Gidip finalleri oynayabilecek güçte kadromuz ama forvet çokluğu yok

Top Bottom