Neler Yeni

Türkiye, İsrail'e büyükelçi atama kararı aldı !

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,020
İsim
Diyarhan
Çok beğendiğim haber ortadoğuda adam akıllı Bi İsrail vardı.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Türkiye hani İsrail i tanımayacaktı?
Türkiye kimseyi tanımam diyip duruyor baktı böyle olmayacak birilerini tanimam lazım bari bunu taniyayim dedi batıyı tanımadı onu tanımadı şunu tanımadı baktı olmuyor en gereksiz kişileri tanıdı gene yanlış bir adım attı batı gibi örnek ülkelerin olduğu yeri tanımadı faşist komünist doğuyu tanıdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,869
İsim
Burak Karadağ
Türkiye kimseyi tanımam diyip duruyor baktı böyle olmayacak birilerini tanimam lazım bari bunu taniyayim dedi batıyı tanımadı onu tanımadı şunu tanımadı baktı olmuyor en gereksiz kişileri tanıdı gene yanlış bir adım attı batı gibi örnek ülkelerin olduğu yeri tanımadı faşist komünist doğuyu tanıdı
rte zaten BOP'un baş adamı. Necmettin Erbakan sürekli onun için uyardı. One Minute olayından tutta İsrail'e önceden gösterilen tepkilere kadar hepsi danışıklı dövüştü ve Büyük İsrail'in kurulması için zaten özellikle rte başa getirildi. Olan yine bizim insanlarımıza oluyor ekonomi, eğitim, kültür... her şey de eksiğiz ve sorunlar yaşıyoruz ama yönetimin derdi başka

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
rte zaten BOP'un baş adamı. Necmettin Erbakan sürekli onun için uyardı. One Minute olayından tutta İsrail'e önceden gösterilen tepkilere kadar hepsi danışıklı dövüştü ve Büyük İsrail'in kurulması için zaten özellikle rte başa getirildi. Olan yine bizim insanlarımıza oluyor ekonomi, eğitim, kültür... her şey de eksiğiz ve sorunlar yaşıyoruz ama yönetimin derdi başka
Gereksiz batı düşmanlığı yapıyoruz doğu ya sırtımızı donecegimize batıya sırtımızı dönüyoruz bı aralar herkese sırtımızı dönüktü.O İsrail'e o kadar tepki gösterdiler ne oldu şimdi hala filstine saldırmaya devam ediyorlar ama One Minute tepkisi yerinde bir tepkiydi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,812
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
20220817_164539.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,869
İsim
Burak Karadağ
Gereksiz batı düşmanlığı yapıyoruz doğu ya sırtımızı donecegimize batıya sırtımızı dönüyoruz bı aralar herkese sırtımızı dönüktü.O İsrail'e o kadar tepki gösterdiler ne oldu şimdi hala filstine saldırmaya devam ediyorlar ama One Minute tepkisi yerinde bir tepkiydi
Sonumuz hayrolsun ne diyeyim. Filistinin sırtımızdan bıçakladığının farkındayım ona diyecek laf bulamıyorum.

Devletler arası ilişkiler çıkarlar üzerine kurulmuştur. Bu yüzden dünün düşmanı bugünün dostu olur.

JSezar

80+ Silver
Yalnız bu israilin de kızları çok güzel yaw.ülke olarak bence daha da yakınlaşmalıyız.

Besim Tibuk

80+ Gold
Kolalarda indirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,809
Üyeler
140,555
Son üye
ozgurefe