Neler Yeni

Türkiye'den Xbox Xcloud'u deneme rehberi.

bseeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Efe
Selamlar. Ben streaming servislerinin nerdeyse çoğunu denedim, kendi servisimi kurmayı da denedim ve Game+'ın da açılmasının ardından Xbox Xcloud'a nasıl girildiğini burada anlatmak istedim.

Öncelikle Xbox Xcloud hizmeti geçtiğimiz aylarda betadan çıktı ve avrupa, amerikadaki tüm Gamepass kullanıcılarının erişimine açıldı. Türkiye'den de oynayabilmek için "Xbox Gamepass Ultimate" sahibi olmalısınız.

Gamepass üyeliğimizi hazır ettikten sonra android cihazımızın dilini "İngilizce" olarak değiştirip "Play Store"dan "Xbox Gamepass" uygulamasını indiriyoruz. Ardından hesabımızla giriş yapıyoruz. Bu aşamayı tamamladıktan sonra her şeyimiz hazır sayılır sadece "Xbox Gamepass" app'inin bizi Almanyada sanmasını sağlamamız lazım. "Play Store"dan bulduğunuz her hangi bir vpn'i indirip Almanya'ya bağlanalım, ardından Gamepass uygulamasını açıp oradan "Cloud" sekmesine girelim. Eğer uygulama aşağıda "Bulunduğunuz bölgede buluttan oynama bulunmayabilir." şeklinde bir hata VERMEDİYSE vpn'i kapayabiliriz. Ve artık istediğimiz gibi XCloud'u kullanabiliriz.

İyi oyunlar dilerim!

Top Bottom