Neler Yeni

Türknet 1000mbps internet alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efe Zobu
Merhaba dairedeki kutunun içini çekip atamıyorum şu an bu saatte, altyapımın FTTH veya FTTB olduğunu kutuyu çekmeden nasıl anlarım? TurkNet, Türk Telekom fiber altyapısından 100 Mbps verdiği için Max 100 Mbps mi alırım? Turkcell'de 1000 Mbps internet kullanabiliyorum ancak fiyatı çok daha pahalıya geliyor. (bildiğiniz bir tarife var mı Turkcell'de?)

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba dairedeki kutunun içini çekip atamıyorum şu an bu saatte, altyapımın FTTH veya FTTB olduğunu kutuyu çekmeden nasıl anlarım? TurkNet, Türk Telekom fiber altyapısından 100 Mbps verdiği için Max 100 Mbps mi alırım? Turkcell'de 1000 Mbps internet kullanabiliyorum ancak fiyatı çok daha pahalıya geliyor. (bildiğiniz bir tarife var mı Turkcell'de?)
hocam evet turknet türk telekom fiber altyapısı üzerinden 100 mbps veriyor en fazla şuanda fibermi kullanıyorsun?

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer Keskin
Türknet’in kendi kutusu varsa binanızda zaten başka İSS müşterisi olmak saçmalık olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efe Zobu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam evet turknet türk telekom fiber altyapısı üzerinden 100 mbps veriyor en fazla şuanda fibermi kullanıyor
hocam sizle daha önceden görüşmüştük ama ben henüz altyapımın FTTH mı FTTB mı olduğunu öğrenemediğim için tarife sormak amacıyla açtım bu konuyu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknet’in kendi kutusu varsa binanızda zaten başka İSS müşterisi olmak saçmalık olur.
cevaplamayı bozdum galiba kusura bakmayın. Şuan oturduğum yerde Superonline wifi kullanılıyor, Türknet müşterisi değilim

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer Keskin
cevaplamayı bozdum galiba kusura bakmayın. Şuan oturduğum yerde Superonline wifi kullanılıyor, Türknet müşterisi değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Binanızda fiber altyapı var mı? Bina girişinde kutu var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efe Zobu
Ozaman şöyle yapalım kutuyu sabah çekip atarım, yarın bakma şansınız olursa bakabilirseniz çok iyi olur. Kutuyu çektikten sonra FTTB ise ne yapmalıyım? FTTH ise ne yapmalıyım bu durumda? yani tarife bakımından neyi seçmeliyim

eren28tr

80+ Platinum
Ozaman şöyle yapalım kutuyu sabah çekip atarım, yarın bakma şansınız olursa bakabilirseniz çok iyi olur. Kutuyu çektikten sonra FTTB ise ne yapmalıyım? FTTH ise ne yapmalıyım bu durumda? yani tarife bakımından neyi seçmeliyim
tamam yarın çekip at fttb ise en fazla 100 mbps alabilirsin hocam FTTH ise 1000 mbps alabilirsin tabi her iss türk telekom fiber altyapısından 1000 mbps vermiyor turknet tt fiber altyapısından 100 netspeed 200 millenicom ise 1000 mbps veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Efe Zobu
tamam yarın çekip at fttb ise en fazla 100 mbps alabilirsin hocam FTTH ise 1000 mbps alabilirsin tabi her iss türk telekom fiber altyapısından 1000 mbps vermiyor turknet tt fiber altyapısından 100 netspeed 200 millenicom ise 1000 mbps veriyor.
buarada bende superonline altyapısı olduğundan FTTB çıksada 1000 mbps alamıyormuyum Turkcell'den? önceki konulardan baktığım kadarıyla öyle bir şey yazmışsınız yeni gördüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,117
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom