Neler Yeni

Türknet bağlatma gigafiber 1000mb

MustaFA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Mustafa İşcan
sayın değerli arkadaşlar ben evime türknet bağlatcam lakin port dolu türk telekomu iptal edersem port eksiliyor mu öyle oluyorsa hemen yapmak isterim değerli vaktinizi verdiğiniz için müteşşekirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Gökdeniz Demirbağ
eğer türknetin kendi altyapısında 1000mbps kullancaksanız tt ile alakanız yok port olarak

MustaFA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Mustafa İşcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer türknetin kendi altyapısında 1000mbps kullancaksanız tt ile alakanız yok port olarak
türknet müşteri hizmetlerin deki kadın bana şey dedi port dolu olduğu için ekibimizi gönderemiyoruz dedi

MustaFA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Mustafa İşcan
web sitesi üzerinden başvuru yapmayı denedinizmi
hepsini hallettim cumartesi günü gelceklerdi lakin müşteri hizmetleri boş port yok dedi :( ondan ekibimiz gelemiyor demişti
asıl sorum da şu türk telekomu iptal ettim zaman port boşalıyor mu oluyorsa hiç beklemeden türknet'i ararım

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yusuf Gümüş
hepsini hallettim cumartesi günü gelceklerdi lakin müşteri hizmetleri boş port yok dedi :( ondan ekibimiz gelemiyor demişti
asıl sorum da şu türk telekomu iptal ettim zaman port boşalıyor mu oluyorsa hiç beklemeden türknet'i ararım
gigafiber bağlatacaksanız türk telekomun altyapısıyla bir alakası olmadıgı için siz iptal etsenizde bir şey değişmez.

MustaFA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Mustafa İşcan
gigafiber bağlatacaksanız türk telekomun altyapısıyla bir alakası olmadıgı için siz iptal etsenizde bir şey değişmez.
reis bana en ince ayrıntısına kadar anlatırmısın bilgisizlikten mağdur olmak istemiyom

Top Bottom