Neler Yeni

Türknet Gigafiber VMG8623-T50B modem HK

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Selam arkadaşlar dün TurkNet GigaFiber kuruldu. Modem olarak VMG8623-T50B verdiler. Kullanıyorum modemin arayüzünde değiştirebileceğim bir ayar var mı daha iyi olabilmesi için DNS, kanal vs.

Ve hız testi yaptığımda Normal olarak 70-80 arası dow up çıkıyor. 5G İle yaptığımda ise 293dow 487up çıkıyor. Neden hız alamıyorum hızın yarısını bile alamıyorum.

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Tamamen resetleyince ben modem ayarlarını kopyalamıştım bir kenara. Resetledikten sonra aynı şekilde tek tek yapıştırdım. Fakat bir fark olmayacaktır bence haberin olsun. Önermiyorum resetlemeni boş yere.
Bi yt videosuda aynı modemi kullanan kişi firmware güncelleyin diyordu daha iyi vs diye onu denedin mi

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,429
İsim
Sertay Çil
Bi yt videosuda aynı modemi kullanan kişi firmware güncelleyin diyordu daha iyi vs diye onu denedin mi
Ben firmware güncellemek istedim fakat kendi otomatik olarak yüklemiyor. Senin internetten bulman gerekiyor. Bir link vardı fakat bazı tarayıcılarda açılmadığından dolayı o an uğraşamamıştım. Unutmuşum valla. Hatırlattığın için teşekkürler ❤️

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Ben firmware güncellemek istedim fakat kendi otomatik olarak yüklemiyor. Senin internetten bulman gerekiyor. Bir link vardı fakat bazı tarayıcılarda açılmadığından dolayı o an uğraşamamıştım. Unutmuşum valla. Hatırlattığın için teşekkürler ❤️
Dur bende yapayım ayarlar gitmezm dimi slfkxörmzö bulursan atar mısın

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,429
İsim
Sertay Çil
Dur bende yapayım ayarlar gitmezm dimi slfkxörmzö bulursan atar mısın
Ethernet kablosuyla yapılması önerilmiş. Birde yaptıktan sonra reset atın yazmış. Firmware güncelleme yazısını yazan kişi. Firmware güncellemesinde gitmez ayarlar merak etme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,707
Üyeler
138,391
Son üye
serefayk53
Top Bottom