Neler Yeni

Türknet modem kurulumu

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
Türk Telekom'un ürettirdiği modem olduğu için bazı ayarlar kısıtlı oluyor. Vdsl olarak ayarlanması yeterli.
Yine olmadı yeni wan açtım açık dursun diye bir sürü videoda olmayan ayar boş kaldığı için kabul etmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine olmadı yeni wan açtım açık dursun diye bir sürü videoda olmayan ayar boş kaldığı için kabul etmedi

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Mesaj otomatik birleştirildi:

VLAN ID 35 olan bir ayar mevcutmuş. Bu hangi sırada ise; onun ayarını değiştireceksiniz. İsterseniz tekrar fotoğraf paylaşabilirsiniz.

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
VLAN ID 35 olan bir ayar mevcutmuş. Bu hangi sırada ise; onun ayarını değiştireceksiniz. İsterseniz tekrar fotoğraf paylaşabilirsiniz.
facebook veya Instagram hesabın varsa ordan devam edebilirmiyiz resimleri yüklemek çok zor oluyorda

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

Ruhanes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar ayaz
Dostum sorunu çözdüysen bi anlatırmısın. Aynı modeme sahibiz, kurulum yapıyorum ama internet yok(modem ışıkları sorunsuz yanıyor)

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Dostum sorunu çözdüysen bi anlatırmısın. Aynı modeme sahibiz, kurulum yapıyorum ama internet yok(modem ışıkları sorunsuz yanıyor)
modem model yazarmısın yardımcı olalım

Top Bottom