Neler Yeni

TÜRKNET Nasildir

Türknete geçmelimiyim

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 1 100.0%

• Oy kullanan toplam üye
    1

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Geçen hafta cuma geçtim gayet memnunum. Türktelekomda iken max 1.8 mb ile indiriyorken şuan Türknet ile 4.1 4.2 görüyorum.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Tek başıma başvursam 1 kişi için bir şey yapcakları gibi durmuyor
Şansınızı deneyin bu konuda kablonet en çok istekli davranan firma.
Bende 7 aydır Türknet kullanıyorum müşteri temsilcisi yok adamlar da fakat 1 mail attığım zaman hemen dönüş yapıyorlar ve sorunu gideriyorlar gün içinde 1 2 defa İnternet kopmaları oluyor ama en fazla 10 dk onun dışında hiç bir sıkıntım yok çok memnunum tavsiye de ederim.
Günde 1-2 kez internetin kopması sizin için sorun değilse kullanmaya devam edin.
Bakınız bu konu tamamen alt yapınız ile alakalı. Eğer alt yapınız sağlam santral ile aranızdaki mesafe kısa oturduğunuz bölge/mahallede sürekli alt yapı için kazı/arıza olmuyorsa Türknet gayet iyidir (2 senedir kullanıyoruz). İnsanlar müşteri temsilcisinden yakınıyor ama bence kurdukları sistem muazzam İnternet üzerinden sizinle iletişime geçiyorlar ve hızlılar (bknz. İstisnalar kaideyi bozmaz. Size bir yavaşlık ya da hatanız zamanında düzeltilmemiş olabilir bu herkeste böyle diye bir şey yok) Bu sayede diğer dağıtım şirketlerine nazaran fiyatları ucuz. Sabit fiyatları var. Son olarak oyunlarda şu zamana kadar aldığım en düşük ms değerlerimi Türknet ile aldım alıyorum.(Türknet çalışanı değilim :d
)
Alt yapım santrale yakın, 50mbps vdsl desteğim var. Bildiklerini bende biliyorum. Ve benim konumumda olan çok insan var. Ama sizin gibi memnunlar daha az sayıda buna eminim.
Geçen hafta cuma geçtim gayet memnunum. Türktelekomda iken max 1.8 mb ile indiriyorken şuan Türknet ile 4.1 4.2 görüyorum.
Bunun sebebi aldığınız hız. Türk telekomdan parasını verip 35mbps internet alsan o da 4 mb indirme verir.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet

Günde 1-2 kez internetin kopması sizin için sorun değilse kullanmaya devam edin.

Alt yapım santrale yakın, 50mbps vdsl desteğim var. Bildiklerini bende biliyorum. Ve benim konumumda olan çok insan var. Ama sizin gibi memnunlar daha az sayıda buna eminim.

Bunun sebebi aldığınız hız. Türk telekomdan parasını verip 35mbps internet alsan o da 4 mb indirme verir.
Sonuç olarak ben parasına göre verdiği hızdan ve kalitesinden memnunum. Arkadaşta bunu sormuş zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun

Yargı dağıtmış resmen :d

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Sonuç olarak ben parasına göre verdiği hızdan ve kalitesinden memnunum. Arkadaşta bunu sormuş zaten.
Bende kendi deneyimlerimi paylaştım. Deneyimlere eleştirel yaklaşma antitez sunmanız saçma.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Yaptığım yoruma eleştirel bir yorum yaptığınız için bu şekilde yaklaştım. Teşekkür ediyorum yorumlarınız için
Ben açılan konuya mesaj attım sizin mesajınıza alıntı yapmadım ilk mesajımda. Bende teşekkür ederim.

Daryl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Duyum
ALT Yapın iyiyse kullan aga yoksa uğraşırsın genel olarak iyi bana göre Türk Net

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
ttnet te kopma vs oluyor ise diğer sağlayıcı larda da olur

quickally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ALi
Altyapı aynı ttnet mi Türknet ve diğer sağlayıcılar mı desen Türknet derim

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Diğer ıss ler hepsi Türk Telekom alt yapısınını kullanır Telekom dan port kiralar ve Telekom bunu bina kutusuna kadar getirmek zorunda
Ordan sonrası diğer operatöre kalır
Arıza durumunda arıza ilk telekoma düşer telekom kutusuna kadar bakar varsa giderir yoksa operatörünüze yönlendirir tavsiyem teknik destek vb şeyler için Türk Telekom ama fiyat bakımından diğerleri daha ucuz olabiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,984
Üyeler
156,417
Son üye
hrerfgsdjrtdg
Top Bottom