Neler Yeni

Yardım Türknet > Netspeed Geçmeye Değer Mi ?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,143
İsim
.
Ben 6 ay netspeed kullandık her ay düzenli olarak altyapı çalışması adı altında 2 3 defa internet kesintisi yapıyorlar bazen 7 8 hatta 1 kere 13 saat internetsiz kaldık evde valorant oynarken sürekli paket kayıpları yaşıyordum müşteri hizmetleri düzeltse de yine tekrar ediyordu bu kesintilerin sebebini sordum altyapı kaynaklı dediler Türk Telekom altyapısı çalışma yapılıyor vesaire aboneliği iptal edip turknet e geçtim ve şuan cillop gibi aynı altyapıda ama 4 aydır hiçbir kesinti paket kaybı yavaşlama olmada kullanıyorum müşeti hizmetleri de çok hızlı sadece 1 kere aramam gerekti internet çok stabil ve güzel çalışıyor ben olsam 100 TL için kaliteden ödün vermem 100 TL nin artık bir değeri yok maalesef ki her halükarda o parayı fatura ödemek için kullanmazsanız da harcayacaksınız cebinize kalmayacak yani kalsa da bir şey farkettirmeyecektir ben olsam 100 TL fazla verir kaliteli internet kullanırım turknetten devam
Bende türknet kullanıyorum reis 5-6 senedir gerçekten kaliteli sorun yaşadığında muhattap var pingim 30 un üstüne çıkmıyor
Vaad edilen hızı da alıyorum

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
Türknetten Memnunum Aslında Ama Şu Son Zamanlarda Türktelekom İle Fiyat Konusunda Yarışıyor Diyebilirim :)
Turknet zam yapıyor diğerleri peşinden gidiyor zaten bugün turknet zamlandiysa yarın da diğerleri zam yapacak. Sırf fiyattan dolayı geçeceksen sabit fiyattan yararlanabilirsin.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Daha iyi mi diyosun yani bende degistircem de
Buralarda anlattım. Lafın gelişi diyorum, şu an herhangi bir firma netspeed'den iyi bence. Çünkü netspeed o bakım çalışmasından sonra bir doğrulaması. Konuları okursun ama kısaca söylemek gerekirse GIBIR'ın müşteri hizmetleri çok iyi. İkinci konuda yazdım. Ben böyle bir ilgi beklemiyordum şahsen.

Top Bottom