Neler Yeni

Türknet Online İşlemler Sorunumu Ne Kadar Süre İçinde Çözdü?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,958
İsim
HBE
Ben Zaten Kaç Kere Dedim Ama Siz Sanırım Bazı Şeyleri Görmek İstemiyorsunuz Ben Türknet'de sıkıntı yaşadımmı yaşadım bunu kaç kere yazdım şu anlık memnun olduğu yazdım ama sıkıntılarda yaşadım umarım bunu görmek istersin
Daha fazla sıkıntı yaşamaman dileğiyle..

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Ben Zaten Kaç Kere Dedim Ama Siz Sanırım Bazı Şeyleri Görmek İstemiyorsunuz Ben Türknet'de sıkıntı yaşadımmı yaşadım bunu kaç kere yazdım şu anlık memnun olduğu yazdım ama sıkıntılarda yaşadım umarım bunu görmek istersin
Peki yaşadığın sıkıntıların her birini benim gibi tarafsız bir şekilde foruma aktardın mı?
İnternet işi kumar işine döndü mübarek.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Daha fazla sıkıntı yaşamaman dileğiyle..
Sağol İhşallah umarım benim normal bir kullanıcı olduğumu türknet'den sıkıntılarda yaşadığımı türknet fanboyu olmadığımı türknetden 'şu anlık memnun olduğumu anlamışsınızdır'
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki yaşadığın sıkıntıların her birini benim gibi tarafsız bir şekilde foruma aktardın mı?
İnternet işi kumar işine döndü mübarek.
Aktardım Buyrun Bakın https://forum.donanimarsivi.com/konu/tuerknet-cok-duesuek-dowload.271243/#post-2672579 Burda Tarafsız Bir Şekilde Online İşlemin Sorunumun Çözmesini Anlattım Aktarmadığım Şeylerde Var Memnun Olduğum Ve Olmadığım Konular Onlarıda Yakında Aktarmayı Düşünüyorum Kumara Dönmüş Demişsiniz Ama Ben Şunu Belirttim Türknete geçmek istiyorsanız geçiceksiniz bu kodu kullanarak ikimizde 1 ay internet kazanabiliriz dedim ve şunuda diyorum altyapınız iyi ise gerçekten geçmek istiyorsanız geçebilirsiniz bedava internet kazanmak istiyorsanızda kodumu kullanabilirsiniz diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Arada Şunuda Belirtmek İstiyorum Bu Otamatik Robotmu Yoksa Gerçek Birisimi Bilmiyorum Ama Bu Hızlıca Cevap Veriyor Ama Bu Sanırım Otamatik Robot Gibi Bir Şey
Opera Anlık Görüntü_2021-02-19_044712_turk.net.png

Son düzenleme:

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
Öncelikle Viral Reklam konusu gibi olmuş. Teşekkürler.

Bu da Rapçi ismi gibi.

Ve siz bu kadar basit bir sorunu sadece 2 günde çözdükleri için onlara mı teşekkür ediyorsunuz?
Sadece modemin yeniden kurulması işlemini TT'de otomatik olarak saniyeler içerisinde yapılırken TurkNet bunu bile müşteriye yaptırmış.
(BİLGİ:TT'de modemi arayüzden fabrika ayarlarına reslerseniz DSL'i tekrar taktığınızda otomatik kurulum yapılır.)

Bu kadar bak sadece modem resetleme gerektiren bir sorunu bile 2 günde çözdülerse ben artık bu firmaya sırtımı da yaslamam öhöhmmm.
Hayır zaten modem resleme müşteri hizmetlerinin yapabileceği bir şey.
TT'de bile saat 23.10'da yazdığım e postaya saat 23.40'ta telefonla geri dönüyorlar. Bir de buna bak.
Paranın hepsi hizmete gidiyor ama en azından müşteriye yük binmiyor. Size müthiş TurkNet deneyiminizle mutluluklar.

Ayrıca sadece bir modem resleme ve kurulum işlemi için sizi 2 gün bekleten TurkNet'i kınıyorum.
Yeni yeni yaygınlaşan bir firma olduğu ve sıkıntının bir kısmının müşteriden kaynaklanması da süreyi uzatmış gibi. Türk Telekom'da düzgün bir firma değil zira 8 ay boyunca Eskişehir'in merkezinde sıkıntıma çare olmamışlardı.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Yeni yeni yaygınlaşan bir firma olduğu ve sıkıntının bir kısmının müşteriden kaynaklanması da süreyi uzatmış gibi. Türk Telekom'da düzgün bir firma değil zira 8 ay boyunca Eskişehir'in merkezinde sıkıntıma çare olmamışlardı.
Haklısınız elektirikler sürekli kesilip açıldı modemde belki kendine kilitleyip koruma moduna almış olabilir

Bktrstv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
North Carolina/Amerika Birleşik Devletleri
İsim
ad soyad
Haklısınız elektirikler sürekli kesilip açıldı modemde belki kendine kilitleyip koruma moduna almış olabilir
Hocam daha önceki yazılarda 2 gün iyi demişsiniz. Sizin için iyi olabilir ama çoğu kişi işi sebebiyle 15 dk gitse bile sıkıntı çıkıyor. Türktelekomun hatası olabilir ama lütfen bunu söylerken insanları azarlar gibi söylemeyelim.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Hocam daha önceki yazılarda 2 gün iyi demişsiniz. Sizin için iyi olabilir ama çoğu kişi işi sebebiyle 15 dk gitse bile sıkıntı çıkıyor. Türktelekomun hatası olabilir ama lütfen bunu söylerken insanları azarlar gibi söylemeyelim.
Azarlar gibi söylemiyorum gelip yazımı okumdan bana bilip bilmeden benim hakkımda yanlış şeyler yazmasınlar neden 2 gün içinde çözüldü aslında sorunu türknet hızlı çözdü ben kendim 2 gün içinde çözdüm online işlemlere geç yazdım çalışma saatleri dışında mesajlarını geç gördüm bazı şeyleri yanlış yaptım türknet sorunu hızlı çözdü gibi sabah benden modemi açık tutmamı istediler sonra türk telekom ile iletişime geçip sorunu hızlıca çözdüler ama ben uyuduğum için uyanınca gördüm herşeyi sonrada şifreyi yanlış yazdım bir kaç saat internetsiz kaldım onların interneti kestiğini düşündüm sonradan şifreyi yanlış yazdığımı fark etmiştim kısacası türknet hızlıca çözdü ama ben yavaş çözdüm

Son düzenleme:

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Bu arada online hizmetler 7/24 açıkmış geceleride bakan görevliler varmış ben bilmiyordum bunu ben sorunumu söyledikten sonra ilk başta sorunu tespit ettiler bilgisayarlarından türk telekom saha ekiplerini göndericeklerdi sonra türk telekom saha ekiplerinden rapor istenmiş raporda sorunun türk telekom ile alakalı olduğu yazıyordu türk telekom saha ekipleri sonra sorunu çözdüler burda yavaş olan bendim türknet ve türk telekom saha ekipleri işlerini bana göre hızlıca yaptılar onlara teşekkür ediyorum şimdi bazı kişiler şöyle diyecek neden saha ekiplerini gece gönderip sorunu gece çözmediler diyecek kişiler olucaktır saha ekipleri geceleri aktif değil diye biliyorum başka şehirlerde belki geceleride çalışıyordur ama burda sadece gündüzleri çalışıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,438
Üyeler
140,197
Son üye
asderfor
Top Bottom