Neler Yeni

Türknet Online İşlemler Sorunumu Ne Kadar Süre İçinde Çözdü?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
siz sanırım anlamıyorsunuz gece 2'de online işlemler açıkmı?
Olmak zorunda. Sabahın 4ünde çişe kalkıp Twitterdan ttdestek'e yazsam cevap verirler ki gir bak hesaplarına. 11dk önce cvp vermişler. Hatta attığım sse bak 1dk içerisinde hangi firma sana cevap verir. Neyse tamam. Açık olmak zorunda işte.
Alt Yapın İyi İse İnternet Şirketlerinin Yüzde 99'u İyidir
Bu düşünce şekline sahipseniz...

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
Okuduğunuzu Anlamıyorsunuz Sanırım Orada Benim Şansıma Böyle Gelmiş Olabilir Dedim Ve 1 2 Gün Yazmamın Sebebi Türknet Firması Sorunu Kısa Bir Sürede Çözdü Ama Ben Kısa Bir Sürede Çözemedim
Şans :D Kiminle tartışıyorum yahu ben.

Kullan güzel kardeşim sen. Senin için uygun bir internet.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Olmak zorunda. Sabahın 4ünde çişe kalkıp Twitterdan ttdestek'e yazsam cevap verirler ki gir bak hesaplarına. 11dk önce cvp vermişler. Hatta attığım sse bak 1dk içerisinde hangi firma sana cevap verir. Neyse tamam. Açık olmak zorunda işte.

Evet katılıyorum olmak zorunda
Ki diyelim değil destek kaydına saat 15:27'de yazılmış bir destek mesajını nasıl gün içerisinde cevaplamıyorlar anlamıyorum arkadaşım 1 gün internetsiz kaldım
Ben demiyorum ki çözmek zorundasın çözemiyorsan da deki şundan şundan dolayı

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Soyguncular demedim.
OYYYYYY LAFI KOYDU REİS BE
Haklısın valla çok para ödüyoruz ama her işimi de görüyorlar. Bana özel profil atadılar normalde 100Mbps alamazken hattım desteklediği için 100Mbps kullanabiliyorum.
Ayrıca tivibu da aktif olarak kullanıyorum. Yani pahalı evt.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin

Haklısınız ama türknete girerken bunu bilerek girdim türknet destek ekibi saat 9 ve 21 arasında hizmet veriyor bunu belirtiyorlar ben eski bir türk telekom kullanıcısıyım ve türk telekom bana çok eziyetler çektirdir belkide türknetde çektirecek bilemem daha yeni girdim ha çektirirse ben bununda konusunu burda açarım

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
Şu TT desteği kadar hızlı fakat bilgisiz bir ekip görmedim. Tonla adam var telefon çalsa da baksam diye ama iki kelimeyi bir araya getiremiyorlar.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Evet katılıyorum olmak zorunda
Ki diyelim değil destek kaydına saat 15:27'de yazılmış bir destek mesajını nasıl gün içerisinde cevaplamıyorlar anlamıyorum arkadaşım 1 gün internetsiz kaldım
Ben demiyorum ki çözmek zorundasın çözemiyorsan da deki şundan şundan dolayı
Bak bu ssi birkaç dk önce aldım. 1dk içerisinde ve gecenin bu saati...

Ekler

• Screenshot_20210219-040743.jpg
    Screenshot_20210219-040743.jpg
    391.1 KB · Hit: 43

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Haklısınız ama türknete girerken bunu bilerek girdim türknet destek ekibi saat 9 ve 21 arasında hizmet veriyor bunu belirtiyorlar ben eski bir türk telekom kullanıcısıyım ve türk telekom bana çok eziyetler çektirdir belkide türknetde çektirecek bilemem daha yeni girdim ha çektirirse ben bununda konusunu burda açarım
Hocam yerinden yerine göre değişiyor sağlayıcıların kaliteleri sabah 9 ile 21 arasında diyorlarsada öyle olmuyor sana söyleyeyim eğer ciddi bir arıza varsa minimum 2 gün beklersin destek kaydına ulaşsanda turknet sanırım TT ekipleri ile arıza gideriyor onlara ulaşmaları falan derken uzun iş
Turknet destek hatları olsa on numara firma kendini gelistiriyor. Fiyatıda gayet iyi

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Şans :D Kiminle tartışıyorum yahu ben.

Kullan güzel kardeşim sen. Senin için uygun bir internet.
Evet uygun ben burda memnun olduğumu söylüyorum siz geliyorsunuz sen türknet övüyorsun türknet fanboyusun ben defalarca dedim türknetinde sorunları var diye abdullah abide videosunda iyi ve kötü yanlarını söylemiş bende söylüyorum evet sorunları var bana sorun yaşattılar iyi mi? benim için iyi memnununmuyum şu anlık memnunum abdullah abide videosunda bu tarz şeyler demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yerinden yerine göre değişiyor sağlayıcıların kaliteleri sabah 9 ile 21 arasında diyorlarsada öyle olmuyor sana söyleyeyim eğer ciddi bir arıza varsa minimum 2 gün beklersin destek kaydına ulaşsanda turknet sanırım TT ekipleri ile arıza gideriyor onlara ulaşmaları falan derken uzun iş
Turknet destek hatları olsa on numara firma kendini gelistiriyor. Fiyatıda gayet iyi
Haklısınız benimde söylediğim en büyük eksileri müşteri hizmetlerinin olmaması karşında online işlemler ve mesenger twitter destek hattı dışında bir muhattabın olmuyor

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
Bizler burada yılların kullanıcısıyız. 2 buçuk yıllık Millenicom müşterisiyim. Sen yeni almışsın. Elbet güzel gelecek.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Bizler burada yılların kullanıcısıyız. 2 buçuk yıllık Millenicom müşterisiyim. Sen yeni almışsın. Elbet güzel gelecek.
Bende yılların türk telekom kullanıcısıyım ama türk telekom bana göre kötüydü türknet bana göre şu anlık iyi ama ilerde durum ne olur bilemem

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Şu TT desteği kadar hızlı fakat bilgisiz bir ekip görmedim. Tonla adam var telefon çalsa da baksam diye ama iki kelimeyi bir araya getiremiyorlar.
Ayynen öyle.
Geçende hattım yüksek hıza maruz kaldığı için (sj) çöktü ve kopmalar yaşandı. O kadar anlattım kadın diyor ki Kablolu bağlanırsanız kopma yaşamazsınız. Kapattım telefonu.
Sonra aradım tekrar bu kez bi abi açtı. O anladı, saat 22.00 falandı aradığımda. arıza kaydı açtı ve sabah 11 gibi geldiler eklerde sorun varmış düzelttiler gittiler.
Kimisi harbiden iyi kimisi ise cahil. Ortası da yok.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
Bende yılların türk telekom kullanıcısıyım ama türk telekom bana göre kötüydü türknet bana göre şu anlık iyi ama ilerde durum ne olur bilemem
Şahincim, TT savunmuyoruz. @alpolojix / Leroxy kardeşimizin çok parası varmış kullanıyormuş. Benimde param olsa da bende alsam TT keşke.

İlerideki durumuda söyleyeyim.
" İnternetim yok bu interneti neden bıraktım" konu başlıklı bir içerik sahibisin.

Top Bottom