Neler Yeni

türknetin verdiği modem

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
Yani bütçe yetmiyorsa alma bence. Ben de Extra DSL Alacaktım ama 2 Ayda 400TL'den 520lere çıkınca vazgeçtim Omni DSL Aldım.
ASUS Modem de iyidir onu da listeme eklemiştim zamanında ama o da pahalılanınca vazgeçtim.
Yani daha yüksek çekim gücü ve uzaktan erişim, cloud, mobil uygulama, iyi işlemci falan Extra DSL'de standart olan şeyler.
Ben bile 2 Hafta öncesine kadar "2020'de 5GHz olmayan modem alınmaz" diyordum da gittim Omni DSL Aldım.
Eğer bütçe yetiyorsa Extra DSL. Ama ASUS Olan da iyi modemdir. Abdullah abi videosunu yapmıştı. Bence ASUS Al.
Peki hocam bir şey soracağım tp link archer vr300 mü asus ac51 mi sizce ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Peki hocam bir şey soracağım tp link archer vr300 mü asus ac51 mi sizce ?
Archer VR300 Biraz daha uygun fiyatlı ve ASUS'tan biraz daha alt seviye bir ürün. İkisi arasında seçim yapacak olsam oyumu ASUS'tan yana kullanırdım.
Ama ASUS Sadece modem, router vb. değil PC Bileşenleri de üretiyor. Yani işi sadece Ağ Sistemleri olan TP-LINK'e de şans vermek lazım.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
Archer VR300 Biraz daha uygun fiyatlı ve ASUS'tan biraz daha alt seviye bir ürün. İkisi arasında seçim yapacak olsam oyumu ASUS'tan yana kullanırdım.
Ama ASUS Sadece modem, router vb. değil PC Bileşenleri de üretiyor. Yani işi sadece Ağ Sistemleri olan TP-LINK'e de şans vermek lazım.
Hocam peki bir şey soracağım ben bu türk telekomun verdiği zte zxhn h168a bu modemi değiştirmeye gerek var mı ? 100 mbps hız alabilir miyim ethernet kablosu ile ? Ve 5 ghz ile ne kadar verebilir acaba bir fikriniz var mı ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Hocam peki bir şey soracağım ben bu türk telekomun verdiği zte zxhn h168a bu modemi değiştirmeye gerek var mı ? 100 mbps hız alabilir miyim ethernet kablosu ile ? Ve 5 ghz ile ne kadar verebilir acaba bir fikriniz var mı ?
5GHz ile 90Mbps üzeri verir diye düşünüyorum. 100Mbps olmayabilir ama 98 Civarı belki.
Evet değiştirmelisin firma modemleri genellikle kısıtlanmış olur.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
5GHz ile 90Mbps üzeri verir diye düşünüyorum. 100Mbps olmayabilir ama 98 Civarı belki.
Evet değiştirmelisin firma modemleri genellikle kısıtlanmış olur.
Teşekkürler hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,137
Üyeler
140,603
Son üye
Ali1905
Top Bottom