Neler Yeni

Yardım Türktelekom Wİ-Fİ Sorunu

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar;

Benim internet download hızım 75mbps ve kablolu bir şekilde bu hızı alabiliyorum.
Ancak wi-fi ile yaklaşık olara 12mbps hız alıyorum ve birden fazla cihazla denedim, ama sorun yine aynıydı,müşteri hizmetlerini aradım ve bana mikrodalga ve kablosuz kulaklığın yaydığı dalgalar yüzünden olduğunu ve bunu için modem arayüzünden temizlik yapacağını söylediler .d ve yaptılar ancak sorun değişmedi ve tekrar aradığımda aynı çözümü tekrar anlatmaya başladı kadın.
Benim düşüncem sorunun modemden kaynaklı olduğudur. Böyle bi sorun yaşayan olduysa yardımcı olabilir mi

not: Modemi kapa aç yaptım işe yaramadı, ayrıca testi yaparken modemin dibindeyim 12mbps alıyorum download'dan, upload'da ise kabloluda aldığım hızın aynısını wi-fi'de alabiliyorum.

Myzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can-Sağlam
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Merhaba arkadaşlar;

Benim internet download hızım 75mbps ve kablolu bir şekilde bu hızı alabiliyorum.
Ancak wi-fi ile yaklaşık olara 12mbps hız alıyorum ve birden fazla cihazla denedim, ama sorun yine aynıydı,müşteri hizmetlerini aradım ve bana mikrodalga ve kablosuz kulaklığın yaydığı dalgalar yüzünden olduğunu ve bunu için modem arayüzünden temizlik yapacağını söylediler .d ve yaptılar ancak sorun değişmedi ve tekrar aradığımda aynı çözümü tekrar anlatmaya başladı kadın.
Benim düşüncem sorunun modemden kaynaklı olduğudur. Böyle bi sorun yaşayan olduysa yardımcı olabilir mi

not: Modemi kapa aç yaptım işe yaramadı, ayrıca testi yaparken modemin dibindeyim 12mbps alıyorum download'dan, upload'da ise kabloluda aldığım hızın aynısını wi-fi'de alabiliyorum.
Modem türk telekomun verdiği standart modem mi ?

Myzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can-Sağlam
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Türk telekomun verdiği modemler biraz dandik oluyor modem kaynaklı olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer bütçeniz var ise yeni modem almanızı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Wwwww
Türktelekomun sattığı modemleri alma ben aldım 2.4g adam akıllı çekmiyor biraz uzakta dowload 4 resmen 5g ise daha iyi

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Semih Boran
Merhaba arkadaşlar;

Modemin modeli ne? Wi-Fi a sahip cihazların modelleri ne?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
ismail
Modem satın alınız.Mümkünse tt'den almayın dışardan modem araştırın.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Semih Boran
td-w9970v3 modemimin modeli budur
Mesaj otomatik birleştirildi:

denediğim cihazlar
Xiaomi Note 11S
Samsung Galaxy A34
Router almanız gerekiyor. Kuzenimde var, oradan biliyorum bu modemin ne kadar berbat olduğunu. Mercusys MR60x bile almanız yeterli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,930
Üyeler
150,006
Son üye
kemallmtn
Top Bottom