Neler Yeni

türktelekomdan türknete geçiş hakkında öneri

Poyraz*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Poyraz Koçak
şuanki paketim 130tl 25mbps download 10 mbps upload olarak kullanıyorum ping artış fln olmuyor fakat anlaşmamız haziran sonu bitiyor yeni fiyat 400 tl ye 36 download demişler telefon ile arayıp türknet e geçmeyi düşünüyorum türknet altyapı olarak 100mbps download desteği verebiliyomuş buraya şimdi soruma gelelim türknet başka sağlayıcılardan geçişlerde modem kurulum parası vb almıyor bunun için ne yapmam gerekiyor onlara belirtmem belge sunmam fln gerekiyor mu

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,204
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Telekom'da ping yaşıyorsan Türknet'de de yaşarsın muhtemelen.

Poyraz*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Poyraz Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telekom'da ping yaşıyorsan Türknet'de de yaşarsın muhtemelen.
yok hiç ping sorunum olmuyor 0 diyebilirim upload veya herhangi bir yük olmadığı sürece o zamanlarda da çıkması normaldir ya değil mi ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,204
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
yok hiç ping sorunum olmuyor 0 diyebilirim upload veya herhangi bir yük olmadığı sürece o zamanlarda da çıkması normaldir ya değil mi ?
Yanlış okumuşum ben pardon :D VDSL'de normal evet.

eneseng34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
enes engin
başka bir telekomdan geçincemi almıyolardı??

şuanki paketim 130tl 25mbps download 10 mbps upload olarak kullanıyorum ping artış fln olmuyor fakat anlaşmamız haziran sonu bitiyor yeni fiyat 400 TL ye 36 download demişler telefon ile arayıp türknet e geçmeyi düşünüyorum türknet altyapı olarak 100mbps download desteği verebiliyomuş buraya şimdi soruma gelelim türknet başka sağlayıcılardan geçişlerde modem kurulum parası vb almıyor bunun için ne yapmam gerekiyor onlara belirtmem belge sunmam fln gerekiyor mu
Kurulum parası vs bir şey istenmiyor sözleşmenin tam bitiş tarihini söylersen o tarihte direkt geçiş sağlarsın

Poyraz*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Poyraz Koçak
başka bir telekomdan geçincemi almıyolardı??
1686610048326.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulum parası vs bir şey istenmiyor sözleşmenin tam bitiş tarihini söylersen o tarihte direkt geçiş sağlarsın
aa eskiden bu ekranda modem ücreti bizden fln yazıyor diye hatırlıyorum kaldırmışlar sanırım onu modem ücreti ödeyecek miyim yani

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

aa eskiden bu ekranda modem ücreti bizden fln yazıyor diye hatırlıyorum kaldırmışlar sanırım onu modem ücreti ödeyecek miyim yani
Vdsl modemin var ise modem almanı gerektirecek bir durum yok sadece sana verilen kullanı adını ve şifreni wan arayüzüne yazıcaksın başka yapman gereken bir şey yok

Poyraz*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Poyraz Koçak
Vdsl modemin var ise modem almanı gerektirecek bir durum yok sadece sana verilen kullanı adını ve şifreni wan arayüzüne yazıcaksın başka yapman gereken bir şey yok
peki kurulum olmayacağı için onun da ücreti yok değil mi ?

peki kurulum olmayacağı için onun da ücreti yok değil mi ?
Kurulum ücreti ilk defa evine internet bağlatıyorsan alınır , Yani seninki başka internet sağlayıcıya geçmek extra para vermiceksin

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
şuanki paketim 130tl 25mbps download 10 mbps upload olarak kullanıyorum ping artış fln olmuyor fakat anlaşmamız haziran sonu bitiyor yeni fiyat 400 TL ye 36 download demişler telefon ile arayıp türknet e geçmeyi düşünüyorum türknet altyapı olarak 100mbps download desteği verebiliyomuş buraya şimdi soruma gelelim türknet başka sağlayıcılardan geçişlerde modem kurulum parası vb almıyor bunun için ne yapmam gerekiyor onlara belirtmem belge sunmam fln gerekiyor mu
Şubatta geçtim Turknet e 350 liralık kurulum ücretini yansıttılar faturama paşalar gibi ödedim 😃 kurulum esnasında ücret almıyolardır sizden ama faturaya yansıyor o. Eğer değiştirmedilerse sorun yine de bi

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Bu zamanda 250 TL ödemek 🤔
Daha uygun fiyat/performans alternatifler de var.
1686634102959.png

etnetalw

80+ Bronze
Daha ucuza fixnet var

Top Bottom