Neler Yeni

Tüm Envanterimi satıp Cyberpunk 2077 almaya değer mi?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,105
İsim
Lokman Doğan
ben 50 liraya hesap aldım oynamak için ama kütüphanede görünmesini istiyorsan al

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
envanteri bozmaya değmez ama para varsa alınır

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
800 TL'ye değmez bana kalırsa.
Toplam 800 hocam ana oyun indirimde
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben dlc çıkmadn 3-4 ay önce oynamıştım o zaman bile çok keyif almıştım 124 liraya kesinlikle alınırdı da 800e alınır mı bilemeyeceğim
Hocam ana oyun 400 e düştü ben toplam 800 alınır mı? diyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Bence alınır envanter hiçbir işe yaramıyor zamanla yine dizersin ama oyunu sadece %50 indirimle 1kya alıcaz gibi görünüyor

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
Bana hiç zevkli gelmemişti oyun. Sizin zevkinize göre değişir ama arkadaşın dediği gibi envanteri bozmaya değmez.
Hocam envanteri yatırımlık tutuyorum yani aldığım fiyatın üzerinde neyi bozmayayım anlamadım yatirımlık eşyaları mı oynanan skinleri mi?

Bence alınır envanter hiçbir işe yaramıyor zamanla yine dizersin ama oyunu sadece %50 indirimle 1kya alıcaz gibi görünüyor
İste ben de öyle düşünerek konu açtım yanlış mı yapıyorum diye

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
Toplam 800 hocam ana oyun indirimde

Hocam ana oyun 400 e düştü ben toplam 800 alınır mı? diyorum
kafanda uzun vadeli 8-10 ay tutmak varsa bence envanteri bozmaya değmez ama 2-3 aya satacağım zaten diyorsan alınabilir keyifli oyun

ytd ama ben satacak olsam stickerlara mümkün olduğunca az dokunup ajan müzik kiti skin tarzı şeyleri satardım

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
kafanda uzun vadeli 8-10 ay tutmak varsa bence envanteri bozmaya değmez ama 2-3 aya satacağım zaten diyorsan alınabilir keyifli oyun
Hocam seçkin i bu yaz aldım aldığım gibi major çıktı baktım herkes yatırım yapıyo bende yapayım dedim normalde yatırım yapılıyo mu bundan bile haberim yoktu yani ne bileyim

ytd ama ben satacak olsam stickerlara mümkün olduğunca az dokunup ajan müzik kiti skin tarzı şeyleri satardım
Tamam hocam öncelikli olarak onları satacağım teşekkür ederim

Top Bottom