Neler Yeni

Turbox İ7’si ile ne yapılır?

B24A.exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Öncü
Instagram
ardaoncu.jpg
Discord
B24A#1881
Bende Turbox İ7 si var ne yapılır bununla? Fall Guys kaldırıyor şuan başka ne kaldırır acaba 😅

(İ7 620M)
TurboX ile güzel kas çalışılır Fly , Biceps Curl gibi hareketleri kolayca yapabilirsin.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Yani pek güçlü değil. i3-2120'den bile güçsüz hatta bazı yerlerde. En mantıklısı o sistemi komple çöpe atmak.
Satsam 1500-2000 eder sistem ama başka sistemim yok şuan bunu kullanıyorum 😅

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
bak kardeşim öncelikle işlemciyi cıkarıp nitrik asitte bekletiyorsun pinlerdeki altınlar ayrışmaya başlaayınca onu ince bi bezden süzüp kral suyuna atıyorsun kral suyunu kaynatıyorsun kaplamaları atıyor o üstünden sonra bi daha süzüyorsun altın suya geçmiş oluyor sonra altın suyuna hidrazin sülfatla çökertiyorsun altını dibine karısıtırıp karıstırıp çökertiyorsun bi tur daha süzüyorsun elinde baya bi toprak gibi kahverengi atık kalacak onada boraks koyup 1300 derecede ısıtıyorsun hürmüzle hoopp altın sana paraya çevirirsin

burakcoop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Burak coop
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyun
Kartal34 Yaş Kaç Bide Discord varmı

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
bak kardeşim öncelikle işlemciyi cıkarıp nitrik asitte bekletiyorsun pinlerdeki altınlar ayrışmaya başlaayınca onu ince bi bezden süzüp kral suyuna atıyorsun kral suyunu kaynatıyorsun kaplamaları atıyor o üstünden sonra bi daha süzüyorsun altın suya geçmiş oluyor sonra altın suyuna hidrazin sülfatla çökertiyorsun altını dibine karısıtırıp karıstırıp çökertiyorsun bi tur daha süzüyorsun elinde baya bi toprak gibi kahverengi atık kalacak onada boraks koyup 1300 derecede ısıtıyorsun hürmüzle hoopp altın sana paraya çevirirsin
Orkunun kanalında dün izledim 😅

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
EBA CANAVARI

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,841
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yani pek güçlü değil. i3-2120'den bile güçsüz hatta bazı yerlerde. En mantıklısı o sistemi komple çöpe atmak.
Sen kendini çöpe at.

Dostum eğer simulasyon seviyorsan ETS 2'yi akıcı şekilde oynatacaktır.
*My Summer Car
*Farming Simulator 2019
*Serious Sam 2
*Half Life 2
*The Long Dark
Bu oyunları da akıcı şekilde oynayabilirsin.
Yukarıda dalga geçenler olmuş evet TurboX kötü bir marka ancak kullanabileceğin başka bir bilgisayar yok benim gibi. Bende de ekran kartsız i3 3220 var. Pek oyun oynatmıyor. The Long Dark oynamıştım sadece.

Son düzenleme:

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Sen kendini çöpe at.

*My Summer Car
*Farming Simulator 2019
*Serious Sam 2
*Half Life 2
*The Long Dark
Yukarıda dalga geçenler olmuş evet TurboX kötü bir marka ancak kullanabileceğin başka bir bilgisayar yok benim gibi. Bende de ekran kartsız i3 3220 var. Pek oyun oynatmıyor. The Long Dark oynamıştım sadece.
Dalga geçme manasında dememiştim elbette bu dediklerini oynatır lakin ben orada bu çöpe yatırım yapmaması gerektiğini demek istemiştim aslında.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Sen kendini çöpe at.

*My Summer Car
*Farming Simulator 2019
*Serious Sam 2
*Half Life 2
*The Long Dark
Bende şöyle bir sorun çıktı, benim harici ekran kartım var ama her oyunla çalışmıyor harici kart. Mesela ETS2 ve CS:GO sadece İntel HD Graphics ile açılıyor onda da 10-20FPS ancak alabiliyorum 😅

Fall Guys ve Fortnite akıcı. Dediğin oyunlardan bazılarını da deneyeceğim umarım harici kartla çalışırlar.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Buğra
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç